Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με τη Στέλλα πριν λίγες μέρες..Η συννενόηση έγινε πολύ εύκολα μέσω viber κ δώσαμε ραντεβού στο κέντρο.Ηρθε στην ώρα της με χαμόγελο , περιποιημένη κ αφού συστήθηκαμε με ρώτησε αν μου αρέσει αυτό που βλέπω ,εάν όχι μπορεί να αποχωρήσει...δεύτερη φορά μου συμβαίνει αυτό κ πάντα μου άρεσε γιατί δείχνει άνθρωπους που σέβονται τον άλλον ,ξέρουν που πατάνε κ δεν έχουν καβαλήσει το καλάμι... φυσικά ούτε που μου πέρασε κάτι τέτοιο από το μυαλό γιατί είδα μια γυναίκα που ναι μεν έχει κάποια κιλά αλλά για μενα είναι σεξυ, με τις καμπύλες τις, και δεν με χάλασε καθόλου,το αντίθετο.Μεγαλο ωραίο στήθος,τρομερά πιασίματα γλυκό πρόσωπο ,πολύ όμορφα κ περιποιημένα άκρα και πάρα πάρα πολύ καθαρή.Στο δια ταύτα δεν υπάρχει κάτι αρνητικό από μένα για τη Στέλλα.Αφθονα φιλιά παντού ,χάδια ,υπέροχο αργό στοματικό , τρομερή συμμετοχή στο σεξ με πρωτοβουλίες από μεριά της. Το τέλος ήρθε ιεραποστολικά στο ωραίο στήθος της..Διάλειμμα για μπανάκι ,τσιγάρακι ,μπορείς να μιλήσεις πάρα πολύ άνετα μαζί της πολύ κοινωνική κ μου έδωσε την εντύπωση ότι είναι πολύ καλό ατομο..Δευτερος γύρος με μασάζ -μου άρεσε πολύ με τους αγκώνες-κ σιγά σιγά περιποίηση όλης της περιοχής με τα χέρια κ το στόμα...ήταν καταπληκτικό........ Προσωπικα πέρασα πολύ ωραία ,τίμησε απόλυτα το χρόνο μου , vfm, είναι πολύ καθαρή κ περιποιημένη ,αρκεί να σου αρέσει ο τύπος κ το στυλ τέτοιας γυναίκας,εάν ναι συνιστάται ανεπιφύλακτα.Θα την ξανασυναντουσα σίγουρα ..Ευχαριστώ το site.Ευχομαι υγεία σε όλους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 06, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
70€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
GIORGIO222
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
2.316
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stella***, chris1955, alpula και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουνίου, 2021
συγγνώμη αλλά οι φωτογραφίες δεν είναι ακριβέστατες!
Τουλάχιστον αυτές που είναι εδώ στον κατάλογο!
A
alpula
review reaction 1 Stella***, GIORGIO222
20 Ιουνίου, 2021
Έχεις δίκιο σε αυτό ,αλλά νομίζω ότι αυτές που είναι στο άλμπουμ είναι σωστές.
review reaction 1 Stella***
20 Ιουνίου, 2021
Εδώ δεν μπορώ να αλλάξω εγώ φωτογραφίες, το κάνει ο αδμιν
20 Ιουνίου, 2021
χαίρομαι που πέρασες ωραία και ευχαριστώ για κριτική
review reaction 1 GIORGIO222
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4