Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 63 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 152503
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αυτή την φορά θα ξεκινήσω από το τέλος. Και θα αναρωτηθώ……. Χμμμ;
Θέλεις να δεις ξανά την Kelly….?
Φυσικά και θα ήθελα να δω πάλι το μωράκι…… Γιούπιιι!
Όμως δεν θέλω να δω πάλι το μωράκι…… και θα εξηγήσω το γιατί……
Διότι πέρασα πολύ όμορφα σε βαθμό που εάν συνεχίσω μαζί της θα αρχίσουν να με τριβελίζουν διάφοροι γεροντοέρωτες……. αγαπούλης γαρ… Έρωτας
Ωραία κοπέλα με καθαρό πρόσωπο που δεν φοβάται να είναι άβαφη…δεν το χρειάζεται άλλωστε ….εξ ού και η έλλειψη της λάμψης των φωτό της.
Σώμα λείο απαλό καθαρό με σωστά κατανεμημένες όλες τις καμπύλες όσο πρέπει για τα δικά μου θέλω….
Με βοήθησε να ξεπεράσω το στρες που υπήρχε λόγω της μεγάλης αποχής από τον χώρο, δίνοντας ρέστα στην πεολειχία….. με αργό βαθύ βασανιστικό τρόπο παίζοντας με την γλώσσα της εντός της στοματικής κοιλότητας μέχρι να ορθώσει το οκτάποντο σε θέση μάχης…. Ναι!
Αντεξε στο σφυροκόπημα για πολύ ώρα χωρίς να δυσανασχετεί συμμετέχοντας και πολύ μάλιστα δείχνοντάς μου πως επιζητά να περάσει και η ίδια όμορφα ειδικά μάλιστα στον δεύτερο γύρο όπου είχε ανεβάσει παλμούς και ένταση….. Χαμόγελο
Θα μου πείτε πως αρκούν μόνο αυτά..?
Όχι !!
Αυτό που με άγγιξε ήταν η προσέγγιση της…. ο τρόπος που ανοίχτηκε στον παρτενέρ της… το πόσο φώτισε το πρόσωπό της όταν μου χαμογέλασε…. το πόσο όμορφα κουλουριάστηκε στην αγκαλιά μου ζητώντας με τον τρόπο αυτό λίγη στοργή θαλπωρή… πως μου μίλησε για τον εαυτό της δείχνοντας μου την ανθρώπινη πλευρά του χαρακτήρα της... Πολλές φορές είναι κάποιες μικρές λεπτομέρειες που κάνουν την διαφορά… Ουάου καρδιές!
Πιστεύω πως η Kelly είναι ιδανική για όσους αρέσκονται σε long meetings….
Της αρέσουν πολύ τα θαλασσινά…. οπότε όποιος μπορεί ας δοκιμάσει ….πιστεύω πως το αποτέλεσμα θα είναι πραγματικά super!
Θα δώσω τα εύσημα σε εκείνο το μουσούδι το Zebudi που μου πήρε τα αφτιά « να μην αφήσω την Kelly αγάμητη…!! » Προσκύνημα
Αν ήθελα να βρω μελανό σημείο θα ήταν το ότι δεν είχε αφήσει τα ξανθή κώμη της ελεύθερη να τονίσει περισσότερο την θηλυκότητα της…. Ισως αυτό δεν είναι εφικτό με τα πολλά rdv που κάνει.
Το γραφείο άψογο σε όλα του….. με ακρίβεια και αξιοπιστία ελβετικού ωρολογίου… Έτσι!
Η Kelly ωσάν αγέρωχη λιονταρίνα ήρθε πήρε αυτό που ήθελε τίναξε την ξανθιά χαίτη της και συνέχισε για το επόμενο θήραμά της.

Ps. For Kelly… Σημάδι φιλιού
Zouzouni take care yourself and we might meet again!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 17, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
borbi2525
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
6.773
Πόντοι:
5.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, trikimia, rodriguez65 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2021
Να προσέχετε γέροντα γιατί η Κέλλυ θα σας αφήσει στον τόπο !!! Η ηλικία μας επιζητά συγκινήσεις με πολύ πολύ προσοχή! Well done!!!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, gauguin, NICK TRIVE και 3 άλλα μέλη
18 Ιουνίου, 2021
Ωωωωωωω προσκυνώ.
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Karelis69, borbi2525
18 Ιουνίου, 2021
Με όλο το σεβασμό.... αυτή δεν είναι κριτική για κοπέλα και για για την ιστιοσελίδα αυτή....... Δεν λέει τίποτα....μόνο για γεροντοέρωτες (και δεν είναι μικρή και η αφεντιά μας). Συγνώμη εάν σας προσβάλλω, αλλά περιμένουμε άλλα να μάθουμε.......φιλικά πάντα........
18 Ιουνίου, 2021
στην πιπα ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ ατεχνη κι ασχετη
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 204103
review reaction 1 hornyasfuck
18 Ιουνίου, 2021
Λυπάμαι που δεν σας έκανα περιγραφή Ρόκο Σιφρεδι...
Δεν συνάδει με το πνεύμα μας.......
review reaction 1 djantonis666, hornyasfuck, Karelis69 και 1 ακόμα μέλος
19 Ιουνίου, 2021
Φίλτατε... σιγούρα το πνέυμα μας απάδει.(χωρίς να περιμένουμε περιγραφές που απεικονίζουν ρόκκο, μάνουελ, νάτσο κτλπ)....απλά είναι απορίας άξιο ..... πως πληρώσατε 250 ευρώ...... (και φυσικά δεν είμαστε εφορία).......... Μια κατατοπιστική περιγραφή θα μπορούσε να περιλαμβάνει....περιγραφές σε αυτά τα απλά που ζητάει το τυπικό ερωτηματολόγιο.... Φιλί/ Πίπα/ active vs passive sex/ PSE vs GFE, συμπεριφορά, είσοδο- έξοδο κτλπ...... (φυσικά ούτε ντεντέκτιβ είμαστε....απλά διαβάζουμε κριτικές .........και θεωρώ ότι οι περισσότεροι τις θέλουμε χρήσιμες).....................αυτά....φιλικά πάντα.
review reaction 1 hornyasfuck
19 Ιουνίου, 2021
Εγώ γουστάρω όταν μου πιάνει τον πούτσο πάνω από το παντελόνι.
Μια κίνηση που με καυλώνει ...
Ματάκι
review reaction 1 djantonis666, hornyasfuck, Zebu και 1 ακόμα μέλος
19 Ιουνίου, 2021
@par7 Όλα αυτα που ζητάς τα εχει ήδη αναφέρει στην κριτική του ο borbi. Δεν καταλαβαίνω την ένστασή σου. Τωρα αν τα προτιμάς με καυλωτικές περιγραφές, έχουν ανεβάσει άλλες 22 κριτικές για την kelly. Όλο και κάποιος θα σε καλύψει.

@Ammapurna Εγώ γούσταρα που μου γυρνάει πλάτη και μου ζήτησε να της ξεκουμπώσω την μπλούζα ενώ την είχε σηκώσει ηδη η ρουφιάνα για να της πιάσω απο πίσω τα βυζιά της και τριβότανε με τον κώλο της στον πούτσο μου. Έρωτας
review reaction 1 djantonis666, Annapurna, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8