Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Το ραντεβουδακι εγινε στον Bill,μιας και με βολευει περισσοτερο εδω και 12 χρονια " αθληματος " .

Στο ζουμι...

Βρε κοριτσι μου,γιατι σε πιανουν τα γελια οταν σε φιλανε στον λαιμο ή και οταν κατεβαινουμε και πιο κατω...?
Εβαλε τζελ,να τονισω οτι ειναι ΠΟΛΥ στενη,σε σημειο που φαγαμε κι οι 2 ξενερα που δεν το ευχαριστηθηκαμε οσο θα επρεπε!
Θυμαμαι μιλουσε για την Μοσχα,στην αρχη,αλλα και στο τελος...
Κατι που μου ειπε και που δεν γραφηκε απο αλλους,ειναι οτι παιζει και πιανο το μικρο...Ναι,εννοειται παιζει και το πουλοφωνο,αλλα ειναι διστακτικο ακομα,φοβαται το dt,δεν ξερω...
Οταν ξεκινησε το ματς,δηλαδη οταν βγηκα απο το μπανιο,με περιμενε το...μικρο μου με το μπουρνουζακι της στο κρεββατι ( Να'σαι καλα ρε Billαρε με τα διπλά κι ΑΡΧΟΝΤΙΚΑ κρεββατια σου,οχι σαν κατι αλλα που εχουν μονά ),οπου ειπαμε και κατι στα ρωσικα,ετσι για να την βαλω στο κλιμα σιγα-σιγα...

Αφου την ξεντυνα σιγα σιγα για να " ξεκινησει να ζεσταινεται η μηχανη..." με φιλακια παντου,δεν θα ξεχασω το τρομερα σφιχτο κωλαρακι της ( σαν μικρουλι που ειναι ) για χουφτωμα με τις ωρες,αλλα και τις στιγμες μας μεσα στο ντουζ...
Αναστεναζε η μικρουλα οταν ηταν απο πανω!

Ο μοναδικος λογος που δεν θα την ξαναεβλεπα ειναι αυτος που αναφερθηκε κι ανωθεν,δηλαδη ειναι πολυ στενη.

ΥΓ : Ο τιτλος ειναι κατι που ειπωθηκε στο ασανσερ.
YΓ : Εχει πανεμορφα γαλανα ματια,κατι που της το ειπα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 21, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, hornyasfuck, Constantinos27 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2021
Τι λε ρε μεγάλε....
Σε σένα έτυχαν τα Δαρδανέλια ???
Τυχερός άτυχος....
Ο επόμενος ας πάρει γρασσο....
Όσο την κολακεύει που το χει στενό και χαχανιζει κιόλας, ας την περιλάβει κάποιος που ξέρει ότι τά πολλά γέλια στα 140 ευρα καλό θα ήταν να καταλήγουν με ζαλάδες και επιστροφή στο χοτελι υποβασταζομενη απ'τον οδηγό....
Πάντως, τέτοιες περιπτώσεις σπανίζουν, ας είναι καλά το κοριτσάκι...
Αλλά κάποιος ας τις δείξει τι χωράει εκεί μέσα πραγματικά, και αποδιαβα να γελάνε και οι 2 παρέα....
Πάντα τέτοια...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1