Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δεν ταιριάζετε σου λέω μου επαναλάμβανε ο πασίγνωστος μακαρίτης τραγουδιστής στο ράδιο καθώς έφευγα από την συνάντηση μου με την Στέλλα και πρέπει να πω ότι έχει δίκιο.
Ήθελα να την συναντήσω πολύ καιρό γιατί γουστάρω milf αλλά δεν είχε γίνει νωρίτερα για διάφορους λόγους. Για αρχή να πω ότι η συνεννόηση έγινε πάρα πολύ εύκολα με ανταλλαγή μερικών μνματων, ήρθε ντυμένη όπως της ζήτησα με μια μικρη καθυστέρηση. Απ'την αρχή υπήρξε μια αμηχανία μεταξύ μας η οποία δεν ξεπεράστηκε ποτέ και ήμασταν και οι δύο λίγο κομπλαρισμένοι,
στο ψητό ακολουθησε πιστά οτι της ζήτησα , κάνει καλή πίπα και φροντίζει και την γύρω περιοχή, τελείωσα έχοντας την Στέλλα στα 4 γραπώνοντας την σφιχτή κωλάρα της. Στη συνέχεια ακολούθησε ένα πολύ καλό μασάζ και κάπου εκεί τέλειωσε η συναντησή μας (έκατσε λίγο παραπάνω). Παρότι πέρασα καλά δεν θα την ξανασυναντήσω καθώς δεν υπήρχε χημεία μεταξύ μας.
Υ.Γ Από ποιανού το δωμάτιο έβγαινε η Αντριάννα στις 5 και τι ξέχασε να πάρει??το βρακί της πάλι?Μίλα ρεμάλι θα με φάει η περιέργια! :Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 12, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
woopsie
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
1.970
Πόντοι:
486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Stella***, boobsholic, giorgiodelafuentes2 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2021
Εγώ ήμουν είχε ξεχάσει την Βίβλο και το Ευαγγέλιο
για αυτό ξαναγύρισε
TK
TASSOS karipidis
review reaction 3 woopsie
15 Ιουνίου, 2021
ευχαριστώ για τη κριτική σου
review reaction 1 woopsie
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2