Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 7 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Βραδυ Σαββατου που λεει και το τραγουδι στον Bill.

Με το που μπηκε μεσα,ειδα εναν ξανθο αγγελο,ο οποιος οταν αρχισε να ξεντυνεται πριν μπει για μπανιο,με το που εβγαλε το σουτιεν,επεσαν οι βυζαρες κατω,οποτε το πρωτο εγκεφαλικο ηρθε,δεν ηθελε και πολυ...
Απ'οτι καταλαβα ειναι 3αρι το βυζι,κι οχι 2αρι.Δεν την ρωτησα,παντως ειναι απειραχτα.
Πισω στον σβερκο,εχει τατουαζ στα ρωσικα κι αν θυμαμαι καλα,σημαινει αγγελος

Στο ζουμι τωρα του ραντεβου,για να εστιασουμε στον λογο που δεν θα την ξανασυναντησω.

Η Κarli ειναι ΟΝΤΩΣ ΠΑΛΤΟ,βαριεται που ζει ενα πραγμα,και στην τελικη,για ποιο λογο το κανουν αυτο το
" επαγγελμα " αμα βαριουνται,κι αμα πονανε σε καθε σταση?Φυγε ρε κοριτσι μου,να σωσεις κοσμο απο τα λεφτα που θα δωσουν για παρτη σου,και θα ειναι λες και τα πεταξαν απ'το παραθυρο...
Κατεθεσα στα 4.Στο ιεραποστολικο ολο πονουσε,η " αγαπημενη " της ειναι το κουταλι,που ρε γαμωτο κι εκει βαριεται να κουνηθει...Κοιμησου τοτε ρε κοριτσι μου,ουτως η αλλως σ'αρεσει να κοιμασαι,μου το'πες!

Μεγαλο σφαλμα για το γραφειο,ειναι οταν μου ειπε για το ξενοδοχειο που εμενε ( incalls δηλαδη ) δεν της αρεσε,και μιλαω για το Ellinis στην Συγγρου,ηταν χαλια,ενω της αρεσε παρα πολυ ο Bill.Αν θυμαμαι καλα,ειπε " ειναι πιο ανθρωπινο " . Μπορει να φερνουν τετοιες κουκλες ( ανεξαρτητως αν οι ιδιες ειναι παλτα ) και να τις καταχονιαζουν στο Ellinis? Τοσα και τοσα ξενοδοχεια υπαρχουν ρε παιδες...

Κατι που με πειραξε στην Karli και πρεπει να το αναφερω.
Εβγαλε το ηλεκτρονικο τσιγαρο της,στο διαλλειμα,και καπνιζε...
Της ξεφυγε κι ειπε οτι ηταν μαριχουανα,ρωτησε αν καπνιζω κι εγω τετοιου " ειδους " τσιγαρα ...
( Αν ο πελατης ηταν μυστικος της ΕΛΑΣ,το golden θα "ετρεχε"... )
Επειδη δεν ηθελα να τελειωσει στραβα το ραντεβου,δεν εδωσα σημασια...

ΥΓ : Στην αρχη,εκανε σαν τρελη οταν με ειδε,ολο αγκαλιες ηταν,με ενα χαμογελο μεχρι τ'αυτια ( λες και τι φαση ρε φιλε ) της αρεσα πολυ ( ποιος ξερει τι διαολο παπουληδες και περιεργους θα εχουν δει τα ματια της κι οχι μονο ).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 08, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Καντηλανάφτης, Constantinos27, olddog και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2021
Κριμα να μη ξερει (και να μη θελει) να γαμηθει αυτο το κορμι......
review reaction 1 review reaction 2 Constantinos27, hornyasfuck
14 Ιουνίου, 2021
τσάμπα τα χρήματά σου ρε φίλε. Αφού είδες την κριτική μου από κάτω. Όντως κρίμα πάντως από θέμα εμφάνισης.
review reaction 1 Greeklover89, Constantinos27, hornyasfuck
01 Φεβρουαρίου, 2022
Καλά, ο ένας λέει στητό βυζί και ο άλλος πεσμένο. Ποιος λέει αλήθεια και τι να πιστέψω εγώ ο ταλαίπωρος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3