Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 60 10
Call-Girls 165786
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα στο team..Πρώτη κριτική κ φυσικά δεν γίνεται να μην γράψω μετά απ αυτό που πέρασα με την συγκεκριμένη κοπέλα..Ζετα λοιπόν..σηκώνω το τηλέφωνο μετά από αποχή 2 βδομαδων από σεξ κ ενώ ήθελα κάτι σωστό να με φτιάξει για να εκτονωθώ σωστα κλείνω ραντεβού παρότι η κοπέλα είχε δουλειά αρκετή κ έπρεπε να βρούμε κενό εν τελεί βρήκαμε..Κλείνω δωμάτιο σε ξενοδοχείο φτάνω νωρίτερα δίνω το δωμάτιο στην τηλεφωνήτρια και περιμένω στο δωμάτιο μόνο με το μπουρνούζι κ αφού έχω μπει για μπανάκι..Η αλήθεια είναι ότι άργησε δέκα λεπτά αλλά αυτό που είδα μετά αποζημίωσε όλη την αναμονή μου κ την μικρή αργοπορία..Ακούω τακούνια απ έξω κ κατάλαβα ότι καταφθάνει..ανοίγω την πόρτα κ βλέπω ένα μιλφ απ αυτά που στο σχολείο είχαμε δει μητέρες συμμαθητριών μας που μετά ακολουθούσαν κ αυτές τα χνάρια τους..μπαίνει μέσα καθόμαστε συζητάμε λίγο κ μπαίνει γρήγορα για μπανάκι μετά από ένα τσιγάρο γρήγορα..Έρχεται μόνο με την πετσέτα κάθεται δίπλα μου αρχίζουμε το μπαλαμουτι ενώ το χέρι μ πέρασε απ το λαιμό της κ κατέβηκε πιο κάτω..Την έπιασα κ είχε υγραθεί ήδη..κατεβαίνω κ ξεκινάω να την γλείφω απ το λαιμό μέχρι το μουνακι της μέχρι που δεν άντεξε με έβαλε κάτω κ ξεκίνησε μια πίπα για σεμινάριο..Τυφλά να έχουν τα brazzers..Δεν άντεξα πολύ φόρεσα σκούφο μπήκα μέσα της βγήκα κ εχυσα πάνω της..Τρέχει γρήγορα για μπάνιο ενώ εγώ κάθομαι κ σκέφτομαι ότι οι 40 άρες όντως είναι ισον με 2 εικοσάρες (όχι ότι δεν μ αρέσουν οι μικρότερες όντας κοντά στα 30)..Βγαίνει απ το μπάνιο έρχεται κοντά στο αυτί κ μου λέει αν αυτό σου άρεσε αυτό που θα ακολουθήσει θα είναι ακόμα καλύτερο..Εδώ να πω συναγωνιστές ότι πήρε αυτή τα ινια του αγώνα..ξεκίνησε πάλι τσιμπουκι μαεστρικο και μου λέει θέλω να με γαμησεις σαν να μην υπάρχει αύριο..Την βάζω στα 4 κ ξεκινάω να την σφυροκοπάω έχοντας θέα την υπέροχη κωλαρα της ενώ της τράβαγα το μαλλί κ την έπιανα απ τον λαιμό..Το τέλος ήρθε στα πλαγιά που είναι κ η αγαπημένη μ στάση μέσα της..Μετά απ αυτό ένα γρήγορο τσιγάρο έφυγε κ εγώ απλά έχω μείνει κάνα μισάωρο να σκέφτομαι ποσό άξιζε τα 120..Ζετα θα τα ξαναπούμε σύντομα..Καλη συνέχεια σε όλους..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 09, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
492
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, anthotypos, Constantinos27 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2021
σε πετσοκοψε κι εσενα
G
geroksouras
review reaction 3 review reaction 1 Kyrios Hou, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1