Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η κοπελα με το που μπηκε πήγε τουαλέτα γιατί δεν άντεχε ! Στα 5 δευτερόλεπτα που πρόλαβα να τη δω ειδα μια άχρωμη , άοσμη ,μετρια σε πρόσωπο κοπελα .
Ανάβω όλα τα φώτα μήπως δω όταν βγει κάτι από το εντυπωσιακό των photos .
Ο μαλακας έχω πάρει κρασί , σαμπανιέρα κλπ .
Βγαίνει κ βλεπω tattoos ... πολλά σε πόδι χέρι πλάτη .έχω κανει ντους της λεω αλλα αν θες ξαναπάω .... όχι εντάξει μου λέει . Εσυ μήπως θες ντους ??? Όχι μου κ λέει !!! Που μόλις κατούρησε !!! Εκτός αν μέσα έψαχνε να βρει τι διαφορες έχουν οι ρωσικές από τις ελληνικές χεστρες .
Θες μήπως κρασί η μήπως να καπνίσεις ?
Όχι δεν πίνω , δε καπνίζω .
Ρε βλάχα άπλυτη όταν σου προσφέρουν κάτι βρεξε τουλάχιστον τα χείλια σου μόνο για τους τύπους ...
Πιπα άχρωμη , μηχανική .
Πρόσωπο καμια σχέση με το υπέρλαμπρο κοριτσάκι τούμπανο των photos .
Gel πρέπει να έβαλε μισό κιλό .
Αποκορύφωμα...
Στο διαλειμα ανάβω τσιγάρο κ αυτη πιάνει αμέσως το κινητό κ απαντάει στα μηνύματα που όλη την ώρα βαράγανε .
Σήκω ντυσου φύγε της λεω κ πάρε κ 100 ευρώ γιατί οι φωτογραφίες σου είναι photoshop , έχεις παντού τατουάζ κ δεν αξίζεις κ παραπάνω .
Χρόνια παραμονής 18 λεπτά .
Υπαρχουν για εμενα 3 κατηγορίες πελατών . 1.
Οι εύκολοι ( αυτοί δηλαδή που δεν έχουν ιδιαίτερες απαιτήσεις σε συμπεριφορα , προγραμμα εργαζόμενης κ εμφάνισης .
2. Οι απαιτητικοί που θέλουν αυτό που βλέπουν , οπως τους το εμφανίζουν με ανάλογη συμπεριφορα , κλάση κ επίπεδο κ
3. Οι αγαπουληδες οι οποίοι ζουν τον έρωτα μιας στιγμής χωρίς να βλέπουν τις λεπτομέρειες .
Έχοντας περασει από όλες τις κατηγορίες έχω γίνει απίστευτα απαιτητικός γιατί δε γουσταρω το δούλεμα .
Εσυ καλή μου τηλεφωνήτρια που εκανες παράπονα ότι έπρεπε να πληρώσω 160 ευρώ γι αυτό το μπαζο βγαλε της τα tattoos κ βάλε σημερινές φωτογραφίες κ σου υπόσχομαι να στα στείλω σε ένα IBAN που θα μου πεις !!!
Γιατί να δουλευόμαστε στα κρυφά άλλωστε ? Καλύτερα στα φανερά . Τώρα που το σκέφτομαι 80€ έπρεπε να της δώσω κ πολλά της ήταν .
Το βλαχάκι ήρθε να αρπάξει 160 την ώρα για να κοιταει το κινητό της ....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 12, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
feragamo
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
31 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
25.125
Πόντοι:
26.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 geroksouras, TOMCRUISE, delipas και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2021
Εάν οι φωτογραφίες είναι παραπλανητικές τότε θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου.
Αυτό το αστείο με τις παραπλανητικές φωτογραφίες πρέπει να σταματήσει.
Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, Yatoputso
13 Ιουνίου, 2021
Συνάδελφε έχεις απόλυτο δίκιο .Σε ευχαριστω που μοιράστηκε μαζί μας την απάτη ! Πάλι καλά που ήρθε σε εσένα γιατί εγώ από Your Angels έφαγα τρία στησίματα ,πλήρωσα το ξενοδοχείο ταξί κλπ και η πουτανα δεν ήρθε ποτέ ! Ανέβασα και κριτική για τη κοροϊδία τους ! 160 δε βγαίνουν εύκολα και δε τα έχουμε για πέταμα .
review reaction 1 hornyasfuck, ctlover, djantonis666 και 2 άλλα μέλη
14 Ιουνίου, 2021
Σωστός πολύ σωστός!!! Πληρώνουμε για να έχουμε αυτό που βλέπουμε και τις υπηρεσίες που ζητάνε!! Αλλιώς να πάνε πίσω στο χωριό τους! Τα λεφτά δεν τα βρίσκεις στον δρόμο.. Τα δίνεις με χαρά σε αυτό που πραγματικά τα αξίζει
14 Ιουνίου, 2021
Ω ρε φιλε...

Προς Θεου,δεν θελω να κατηγορησω το glamour,αλλα αυτην την εποχη ολοι μα ολοι κοιτανε πως να καλυψουν την χασουρα λογω των λοκνταουνς κλπ,οποτε εκμεταλλευονται τα παντα...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 199414
review reaction 1 hornyasfuck
14 Ιουνίου, 2021
Είναι δυνατόν να φέρνουν μετριότητες και να αυξάνουν τις τιμές?
review reaction 1 hornyasfuck
14 Ιουνίου, 2021
Μάλιστα... ὁ ἀπαιτητικός...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6