Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνεχισα την αναζήτηση για μια πλέον μιλφαρα.Πολλες επιλογές δεν έβλεπα, δεν βρίσκεις τριανταρα...

Η Μπόνι μου γυαλισε προχθές και είπα να την τιμήσω.Τηλεφωνο στο γκαμουρ το ραντεβού να κλείσω...

Είναι πολύ πιο όμορφη πιο σικ από τις φωτός της,ο φωτογραφικός φακός δεν εστιάστηκε λίγο στον ποπό της...

Χαμόγελα επαιχτηκαν στην αρχή της γνωριμίας,έχει το στυλ το όμορφο μιας σωστής κυρίας...

Ηπιαμε το κρασί μας ήρεμα και άρχισε να φιλάει.Ολα με γλώσσα τα έδωσε δεν είδα να κολλάει...

Κατέβηκε και όρμηξε μου πήρε μια πίπα,εγλυψε και τα αρχιδια μου ούτε που της το είπα...

Πήρε και την πρωτοβουλία ανέβηκε από πάνω,έγλυφα και τις ρώγες της όπως και να το κάνω...

Την έστησα στα τέσσερα την πηδαγα με θέα αλήθεια τέτοιο στήσιμο ετσι ήτανε ωραία...

Τελείωμα στο πρόσωπο χωρίς να αποφύγει,τέτοια η καύλα μου πολύ με έπιασε μια ρίγη...

Ήθελε και δεύτερη φορά να με τελειωσει,μάταια όμως δεν άντεξα με είχε ήδη λιώσει...

Περίπου τριάντα ετών έξυπνη,ώριμη και με καλό σεξ.Εμφανιση αριστοκρατικής γυναικός.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 11, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
lavro
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
47
Likes:
7.134
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 alpula, JOHN-PLAYER-SPECIAL, delipas και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού