Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 11 10
Call-Girls 29089
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Πάολα την συνάντησα στο προηγούμενο πέρασμα της από το γραφείο. Έχει πάρει 3-4 κιλά τα οποία μου είπε ότι θα χάσει. Δυνατό της σημείο το πολύ θηλυκό με την ολοστρόγγυλη κωλάρα.

Την έβαλα να μου πάρει πίπα σε τέτοια στάση ώστε να είναι στα τέσσερα και να χαζεύω τον κώλο της στον καθρέφτη του δωματίου. Όσο τον είχε στο στόμα της χάιδευα τα μαλλιά και φάνηκε να γουστάρει. Μου έγλυψε όλη την περιοχή πούτσα και μπάλες. Δεν της άλλαξα στάση και όπως είχε τουρλώσει την κωλάρα της πήγα από πίσω και της έριξα ένα δυνατό ντόγκι.

Κάναμε το απαραίτητο διάλειμα για να ξαναγεμίσει η δεξαμενή και άρχισα τα φιλάκια και τα χαδάκια μαζί της χαχαχαχαχα Στήσιμο στο όρθιο μπροστά στον καθρέφτη έσκυψε λίγο για να μπω άνετα και πάλι σφυροκόπημα. Προσπαθούσε να κρατήσει αντίσταση αλλά δεν βολευόταν και πολύ. Περνάμε στο κρεβάτι και της ζήτησα να ανοίξει πόδια για να την απολαύσω στο ιεραποστολικό. Ταυτόχρονα έγλυφα και τους βύζους της. Εδώ αισθάνθηκα και την πρώτη βαθιά άνασα που με καύλωσε βγήκα απότομα έβγαλα καπότα και τα έδωσα όλα στο στόμα της.

Συνεννόηση με γραφείο πολύ καλή. Ημερομηνία συνάντησης ενδεικτική.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 08, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Καντηλανάφτης
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
4.566
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, chris1955, mancunian1986 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού