Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 10 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τηλεφωνο στην Καιτη και ρωταω για Λιζα , Μορενα , Σιενα , Μαργκο για το μαστερ της πιπας δηλαδη , δεν μπορεσα να κλεισω καμμια την ωρα που ηθελα και πηρα την Ριτα οπως μου υποδειξε η Καιτη. Δεν ηξερα τιποτα για αυτο το μουνι , ουτε ειχα δει κριτικες , ουτε υπηρεσιες. Μπαινει μεσα στο δωματιο και μολις βλεπω τις ματαρες της και το χαμογελο της , μου αλλαξε αμεσως η διαθεση μου. Δεν προλαβαινω να την ρωτησω τι θελει να πιει , σκυβει βαζει ενα μαξιλαρι στα γονατα της και αρχιζει πιπα. 1 λεπτο μολις εχει μπει στο δωματιο. Ολος μεσα , λαγνο κοιταγμα , γλυψιμο αρχιδιων απαλα , παιχνιδια με την γλωσσα , οριστε ανακαλυψαμε αλλα μια μαστερ στην πιπα. Σταματαει ευτυχως γιατι σε ακομη 5 λεπτα , θα τα ειχε παρει ολα στο στομα της. Παει για μπανιο , εγω λιγο ηρεμω και βγαινει εξω ενας γδυμενος μουναρος. Βυζαρες απιστευτες σιλικονατες , κωλαρα πεταχτη πετρα. Τι εχουν μερικες γκομενες και δεν δινουν κωλοτρυπιδα. Αυτα δεν γινονται ειναι αμαρτια. Πολλες αλλαγες σε στασεις , η κοπελλα παρα πολυ καλη παντου , καυλιαρα και πολυ περιποιητικη. Θελει να δωσει ευχαριστηση στο πελατη και ειναι πολυ καλη στην δουλεια της. Πολυ καλο μουνι πριν φυγει θα το ξαναπαρω οπωσδηποτε. Εχει προσωπο , σωμα , σε καυλωνει φουλ και ξερει να γαμιεται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 07, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Limperatore XXI, james034, THV και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2021
Πάντως στις φώτο φαίνεται να έχει πολύ ωραίο πρόσωπο, ματαρες, ενώ κάποιοι πιο κάτω αναφέρουν ότι το πρόσωπο δεν είναι το ατού της, τελικά τι ισχύει;
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1