Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χρωστάω μια κριτική στη Νάντια την οποία είχα συναντήσει πριν πολυ καιρό .Η ημερομηνία είναι ενδεικτικη.Η Νάντια είναι μια γυναίκα που έχει καταγράψει πολλά χιλιόμετρα στο χώρο κ γι'αυτό ακριβώς το λόγο της βγάζω το καπέλο, για την συμπεριφορά της ,την ευγένεια της ,τον χαρακτήρα της,και τη διάθεση της να περάσει καλά ο πελάτης.Αυτο το λέω γιατί νόμιζα ότι γυναίκες με την εμπειρία της Νάντια μπορούν κ έχουν τον τρόπο να σε ξεπεταξουν στο τσακ μπαμ.Ουτε καν...Διαψευτικα πανηγυρικα..Το ραντεβού κλείστηκε πολύ εύκολα μέσω τηλεφώνου στο χώρο της.Πολυ προσεγμένος και καθαρος.Χαμογελαστη κ πεντακάθαρη γίνανε οι συστάσεις και δεν άφησε ούτε λεπτό να πάει χαμένο.Χωρις να κοιτάξει ούτε στιγμή ρολόι μου προσφέρε απλόχερα όλες τις υπηρεσίες της εκτός από anal (δεν ζήτησα) .Προσπαθεί πραγματικά να περάσεις καλά είναι ακούραστη κ δεν υπάρχει περίπτωση να φύγεις ανικανοποίητος.Σαν παρουσία είναι μια γυναίκα με γλυκό πρόσωπο για μένα ,σώμα μπαμπατσικο αλλά καλό και σφικτό ,ωραίο μεγάλο στήθος και πολύ καθαρή.Οι φωτό δεν έχουν ιδιαίτερη διάφορα,ίσως λίγο πιο παλιές Ανετη πολύ στη κουβέντα,ψαγμενη γυναίκα με δυνατή προσωπικοτητα.Νομιζω ότι είναι vfm date αν υπολογίσουμε ότι δεν πας σε χοτελ και πας στο χώρο της που όμως ούτε για μια στιγμή δεν ένιωσα ότι ήμουν σε studio Ευχαριστώ το site.Υγεια σε όλους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 08, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
60€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
GIORGIO222
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
2.316
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, EH2018, Dragon18 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2021
καλησπερα μπόρεις να μου στείλεις το τηλεφωνό της σε pm?
08 Φεβρουαρίου, 2022
Πως μπορώ να κλείσω ραντεβού
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2