Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ας μπει και εδώ η κριτική αφού άνοιξε καρτέλα. 21 Απριλίου τουτουνού του χρόνου. Η Λυδία κόβει βόλτες στο νήμα της. Δοκιμάζω την τύχη μου να την βρω διαθέσιμη εκείνη την ώρα και στέλνω μήνυμα να κάνω το κασκαντεριλίκι. Εύκολη συνεννόηση και κλείσιμο άμεσης συνάντησης, με βομβαρδίζει και με κάποιες φωτό στο viber για να ξέρω τι θα δω μπροστά μου.

Στην ώρα της στο ραντεβού. Είναι πολύ ψηλή, αλλά πολύ αδύνατο κορμί. Στήθος δεν έχει σχεδόν καθόλου. Στο πρόσωπο όχι κάτι το εντυπωσιακό. Η Λυδία, δεν το χει, για εμένα. Από την αρχική της είσοδο στο δωμάτιο φαινότανε σαν να ψάχνεται. Ίσως να την είχε επηρεάσει ένα άσχημο γεγονός πριν έρθει, που δεν μου είπε λεπτομέρειες και ούτε ρώτησα.

Αφού έκανε μπάνιο και κόπιασε στο κρεβάτι, ξεκίνησα τον αγώνα με φιλιά, που δίνει μεν αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο. Δάχτυλο δέχτηκε αδιαμαρτύρητα. Μηδενικό handjob αφού της ζήτησα εγώ να κατεβάσει το χέρι της. Την έβαλα σε στοματικό. Κάπως καλύτερα και με δική μου καθοδήγηση, τον φέρνει σε θέση μάχης. Φοράω προφυλακτικό και ανεβαίνει επάνω χωρίς να εντυπωσιάζει.

Κανά πεντάλεπτο αργότερα την βάζω σε ιεραποστολικό. Και στις δυο στάσεις, σαν να ήταν μόνο το σώμα της εκεί. Η ίδια σίγουρα ήτανε αλλού. Ο μικρός zebu έπεσε! Σταματάμε, παίρνω χρόνο, κάνω τσιγάρο, λέμε καμιά μαλακία και ξεκινάμε πάλι. Την έβαλα πάλι σε στοματικό, αλλά το παιχνίδι είχε ήδη χαθεί. Στο 40' έληξα την συνάντηση να μην ταλαιπωρείται άλλο η ίδια ούτε και εγώ. Της πλήρωσα όλο το ποσό και αποχώρησε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Zebu
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
26.131
Πόντοι:
28.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, rodriguez65, trio_stuges και 40 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2021
Πιο φόλα δεν υπάρχει! Πώς την πάτησες?Money MouthMoney MouthMoney MouthΜαλακίαΜαλακία 10χ12=120 ε,12 γαμήσια στο μεταξουργείο ,η 6 στην Φυλής!ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
N
Ntoris1991
08 Ιουνίου, 2021
Ολόκληρο το ποσό? Τα μισά κ πολλά της είναι. Χαλάς την πιάτσα και επιβραβεύεις τέτοιες συμπεριφορές. Από την άλλη ήσουν Κύριος!!
08 Ιουνίου, 2021
@ntoris1991 άλλο το call girl και άλλο τα σπιτάκια!
Το σχόλιο σου ήταν άτοπο!
A
alpula
review reaction 1 Yatoputso, GIORGIO222, Zebu και 3 άλλα μέλη
08 Ιουνίου, 2021
@Ntoris1991
Ατελείωτες χειρονακτικές μαλάξεις και τα φράγκα στην τσέπη.
Μα σκέφτεσαι πριν τα γράψεις?
review reaction 1 review reaction 3 Yatoputso, Zebu, spipis71 και 1 ακόμα μέλος
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4