Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 132 10
Call-Girls 467272
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το λοιπον , η κοπελα εχει απιστευτη κωλαρα , το υπολοιπο σωμα ειναι για ιδιαιτερα γουστα.

Δηλαδη γυμνασμενο μεν χωρις πατσοκοιλα και αλλες τετοιες σιχαμαρες αλλα λογω του υψους (διαολεμενα ψηλεγκο) δεν ειναι σε καμια περιπτωση καυλωτικο , τουλαχιστον για μενα ετσι.

Αμα ειναι και ο αλλος μπασκετμπολιστας σιγουρα δεν θα του φανει περιεργο και θα χαωθει το μυαλο του με τον κωλο της .

Εγω παλι που ολο το υψος και τα κιλα που επρεπε να παρω στο γυμνασιο , τα εχω παρει μονο στην πουτσαρα μου (σιγα καυλιαρη ψωλαρα μου εσυ) , ηταν κωμικοτραγικη η εικονα μου να της καρφωνω στα 4 την πατουρα ορθιος στο κρεββατι, και να μας βλεπω στους 1 δισ καθρεφτες αυτο του γελοιου δωματιου στον Πριαμο (καραγκιοζια παντελως) και να ψοφαω στα γελια (απο μεσα μου μην μας παρει με το ψιλο το κοριτσι).

Εμενα πλην της κωλαρας(αρρωστημενος πατος ρε φιλε) δεν μου αρεσε δηλαδη το κορμι.

Στο προσωπο πολυ νορμαλ κοπελιτσα και χαμογελαστη.

Τσιμπουκι κακο θα το χαρακτηριζα , προσπαθουμε να κανει πορνοτσιμπουκο αλλα βαζει δοντι φουλ. Το πηγε πολυ καλυτερα οταν εδινα ρυθμο εγω (αργο και βαθυ με σταματηματα και μπουκωματα)και το επαιζε sub με τα χερια πισω απ την πλατη και να της τον χτυπαω στα μουτρα απαλα. Ακολουθει δηλαδη , πρωτοβουλιες δεν το χει μονη της νομιζω.

Γενικα στον πατο της χωρανε τρενα το τονιζει και η ιδια οτι πιο ευκολα απ τον πατο απ οτι κανονικα. Το μουνακι φουλ στεγνο(και στενο) , σαχαρα εντελως αλλα λογικο εγω δεν μπαινω στην διαδικασια να γλυψω και ποτε κοριτσια του χωρου.

Δηλαδη πιστευω οτι μπορει να γουσταρει καποιος μαζι της πολυ , ειδικα αν βαλει μεσα και το νεαρο ηλικιας (20 για κανενα λογο πιστευω , κατω απο 25 ναι , αλλα ταυτοτητα δεν ζητησα ασουμε) , εγω παλι δεν επειδη μαρεσουν οι τσοντογκομενες που σε βαζουν κατω και της γαμας σαν να μην υπαρχει αυριο.

Γουστα ειναι αυτα αλλα στα 180 με κωλο πλεον δεν παιζουν και πολλα πατομουνα απ οτι φαινεται , αρα αν θελετε να γαμησετε μια νεαρη χαμογελαστη κοπελια με κωλαρα και μετριο το υπολοιπο σωμα προτιμηστε Αριαννα , δεν θα κλαψετε σιγουρα τα φραγκα σας. Αν παλι σας αρεσουν τα πορνιδια και οι τσονταρες με βυζαρες και γυμνασμενες και και να παμε σε καμια αλλη χωρα γιατι εδω αυτες που εχω παρει πρεφα οτι πλασαρουν για μουναρες ειναι για κλαματα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
jason155
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.250
Πόντοι:
5.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Nipper, Jack Skellington, monstercock greece και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2021
Πολυ καλη και βοηθητική η κριτική σου φιλε.. βασικα και μονο απο τη λέξη που χρησιμοποίησες στον τίτλο, εισαι παίχτης!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1