Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 12 10
Γενική βαθμολογία
 
1.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
1.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
1.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καπέλο

Βρε Παίχτες πραγματικά, δώστε σας παρακαλώ λίγο προσοχή!!
Γιατί θα τα πω Γερο-μύστης και ας με παρεξηγήσετε εσείς οι αγαπούληδες, οι σαβουρογάμηδες, οι σαυρογαμήκουλες και οι αγάμητοι γενικά και ειδικά!! Στα @@ αλλά όποιος στραβώνει ήδη .. μη διαβάσει παρακάτω!! Αν ταυτίζεται φυσικά με τα παραπάνω!! Έτσι!

Γιατί εδώ δεν έχουμε να κάνουμε για γούστα αλλά για Μαλακία εις το άπειρον!!! Ειλικρηνά τι Μαλακία σας δέρνει μερικούς!!
Βρε δεν φτάνει τις ελλεϊνηδες που πηδάτε τσάμπα με ένα καφέ ή κουλούρι, πληρώνεται για να γαμήσετε international μουνί που είναι χειρότερο από την καθαρίστρια στο ξενοδοχειάκι που κλείνετε? Κεφάλι σε τοίχο!

Θα πάρω τα πράγματα από την αρχή!!!
Μου αρέσουν τα μοντελέ κορμιά και έχω πηδήξει τα καλύτερα όπως και να έχει, με πληρωμή ή μη..
Μερικές φορές γουστάρω βύζους για παιχνίδι και ας είναι και λίγο χοντροκώλα παραπάνω..γιατί τα τουμπανάκια είναι πραγματικά σε έλειψη την περίοδο της κρίσης.

Τελευταία έχουν περάσει μερικά τα οποία δεν τα αφήσατε εσείς οι βυζολάγνοι σε χλωρό κλαρί. Οπότε και κενό δεν βρήκα.
Ομοίως και με αυτή την κορασίδα!!
Ξαφνικά αφού έχω στείλει 3 επιλέγω αυτή και είναι free!! Γιούπιιι!

Διαβάζω μετριότητα στις κριτικές και λέω δεν πειράζει θα παίξω με τις μπάλλες

Φτάνει η κοπέλα και παθαίνω σοκ. Money Mouth
Λεω δεν παίζει έχω επηρεαστεί από τις φόλες απόψε!! και λέω θα την κρατήσω από περιέργεια!
Γδύνεται ...... ( παύση ) και θέλω να τρέξω να με φόρα Κεφάλι σε τοίχο!

( αν είστε παρεξηγιάρηδες ή νομίζεται ότι απευθύνομαι σε εσάς σταματήστε την ανάγνωση )

Βρε Glamour.. τι μπάζα φέρνεις? δηλαδή η γκλαμουριά που είναι στο φωτογράφο σου?
Τώρα θα μου πεις με τέτοιους μαλάκες που έχεις να κάνεις μάλλον καλά κάνεις και φέρνεις ότι ναναι..

Βρε παιχτάρες μου... τι γαμάτε δηλαδή τόσες μέρες και δεν την έχετε αφήσει με κενό?
Φυσικά λίγοι γράψατε!!!! Οι άλλοι?
Μάλλον ντρέπεστε και κρύφτηκατε για να ξεχάσετε!!! Γερο-μύστης θα το Δεχτώ και θα το καταλάβω!!

Πληρώσατε για δαύτη? Σας άρεσαν τα βυζιά της.... ?
.... Γιατί επειδή δεν τα πάταγε όταν έβγαζε το σουτιέν!!!!!

Σας άρεσαν τα σιδεράκια... ?
.... Γιατί επείδή ήταν σαν να έχει φίμωτρο στο στόμα.. ?

Σας άρεσε το σαβουρο κορμί της ετών 22?
.... δεν ήταν σαν θεία από το χωριό ετών 40 ??

Λοιπόν πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να πληρώσετε για τέτοιο call girl.. είναι ανησυχητικό , ενοχλητικό και συνάμα λυπηρό..
Καλά κάνουν λοιπόν τα γραφεία και μας φέρνουν φόλες, και μερικοί τις πληρώνουν και τι γουστάρουν γιατί είναι καλά κορίτσια!!!

Αλήθεια... στην περιγραφή του κάθε κοριτσόπουλου υπάρχει περιγραφή χαρακτήρα?
Η μήπως και θα έπρεπε να έχει... κάποιο tab...

Ενδείκνεται για μαλακοπίτουρες, αγαπούληδες και σαβουρογάμηδες..
Γιατί είναι για GFE ...
ΡΕ ΨΥΠΝΑΤΕ πολύ καλύτερες θα μπορούσατε να βρείτε εκεί έξω για σινεμά χεράκι και φιλάκια.. και αγαπούλες

Εδώ αυτές να τις πηδάτε μόνο!! για αυτὀ τις πληρώνετε...
Αλλά για να πηδάτε όλες τις ψωνισμένες μοντέλες που έχουν τα κάλη και νομίζουν.. γιατί έτσι νομίζουν ότι είμαστε ηλιθίοι...
Αλλά μερικοί είναι όπως φαίνεται..

άντε γιατί συγχηστηκα που το ξαναθυμήθηκα... και μη μου τα πρήξετε αν με διαβάσετε και ταυτιστήκατε!! Καφές
Δεν με νοιάζει τι κάνετε, αλλά η ράδιο αρβύλα που βγάζετε και παίρνετε στο λαιμό σας νέα μέλη!!


( παύση )

και συνεχίζω...

Γδὐνεται.... Ντύνεται και αποχωρεί..!!

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
ΜrKavlopoulos
Τιμημένος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.553
Πόντοι:
12.986
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., TOMCRUISE, redb και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2021
...μια μέρα...πηγαίνοντας σε incall με την Isabella...την είδα να περιμένει ταξί έξω από το hotel...
...κατάλαβα ότι ήταν από το hotel του Glamour...αλλά δεν κατάλαβα ποια κοπέλα του ήταν...

...τραγική!!!...

...μετά την 1 ωρίτσα που πέρασα με την Isabella...γύρισα στο σπίτι και χάζευα στην ιστοσελίδα του Glamour για να δω ποια από τις κοπέλες έμοιαζε περισσότερο σε αυτό που είδα...

...είστε για τα πανηγύρια ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!...
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 1 hornyasfuck, Yatoputso, ΜrKavlopoulos και 2 άλλα μέλη
05 Ιουνίου, 2021
Κρίμα και φαινόταν να είχαν ενδιαφέρον τα βυζά της ….
05 Ιουνίου, 2021
με 140 ευρω περιμενεις να σου κατσει τοπ μοντελ, να κανεις τρελο γαμησι κ να σου πει κι ευχαριστω ??
εισαι εκτος τοπου κ χρονου..μην μπαινεις καν στον κοπο..
Υπαρχουν πρακτορεια που δινεις 500-600 ευρω την ωρα κ γαμας μουναρες..
Βεβαια θα ηξερες ως εμπειρος, οτι οι μουναρες μονο καλο γαμησι δεν κανουν...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 204103
05 Ιουνίου, 2021
ασχετο με την συγκεκριμενη κριτικη
δεν εχω αποψη για την κοπελα
αλλα διαβαζοντας γενικα τις κριτικες σου πρεπει να εισαι ή πολυ γκαντεμης ή πολυ απαιτητικος και αυστηρος κριτης
αλλοιως δεν μπορω να εξηγησω τοσο μεγαλο ποσοστο ατυχεστατων ραντεβου
G
geroksouras
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck, ΜrKavlopoulos
05 Ιουνίου, 2021
Λόγω του ότι πριν 8-10 χρόνια έχουμε μιλήσει κ στο news για κάποια γνωστή μας συνέχισε να τα χώνεις σε όλες και όλους ...??
review reaction 1 TOMCRUISE, ΜrKavlopoulos
05 Ιουνίου, 2021
Μου αρέσει ο τρόπος που λες ότι αντιμετωπιζεις κάποιες καταστάσεις. Για κάποιες περιπτώσεις είναι ενδιαφέρον.

Νομίζω όμως πως για τα γούστα και τις επιλογές των άλλων δεν μας πέφτει λόγος.

Σημασία έχει αν περνάμε εμείς καλά.
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck, ΜrKavlopoulos
05 Ιουνίου, 2021
link για τα πρακτορεια του 500ρικου που παιρνεις οτι βλεπεις και απο εμφανιση και απο υπηρεσιες εχουμε ???
review reaction 3 hornyasfuck, @.Dod0s
05 Ιουνίου, 2021
ο τυπος δε ξερει που βρισκεται..εχει μπερδεψει τη πουτσα με τη βουρτσα..
Νομιζει οτι θα γαμαει μοντελα με 100 ευρω
Ενταξει ειπαμε, το photoshop εχει παραγινει κι οι περισσοτερες ειναι κατω του μετριου αλλα εσυ ρε φιλε δεν πας να γαμησεις, ουτε να ευχαριστηθεις..casting κανεις για μοντελα της victoria secret..
Το παιζει δηθεν εμπειρος γαμικος μοντελων αλλα αν ηταν οντως εμπειρος θα ηξερε οτι τα καλα γαμησια δεν εχουν σχεδον ποτε σχεση με προσωπο κ σωμα πανω απο 7-8 αλλα με τη χημεια, τα θελω του καθενος, τα φετιχ κτλ κτλ..
Απομονωστε τον
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 204103
review reaction 1 Johnstef, Limperatore XXI, Johnny_Castle και 1 ακόμα μέλος
06 Ιουνίου, 2021
Αν και συνήθως δεν απαντάμε στις κριτικές για τα κορίτσια του πρακτορείου μας στην περίπτωση σας θα κάνουμε μια εξαίρεση για δύο λόγους. Ο πρώτος είναι γιατί απευθυνθήκατε σε μάς και ο δεύτερος επειδή θεωρούμε την κριτική σας fake και εσάς κακόβουλο άτομο. Δεν γνωρίζουμε ακριβώς τι σκοπό εξυπηρετεί αυτή η συμπεριφορά σας αλλά από αυτά που γράφεται το μόνο σίγουρο είναι ότι ουδέποτε έχετε συναντηθεί με την παραπάνω κοπέλα. Αναφέρεστε σε όλους τους υπόλοιπους με υβριστικά και υποτιμητικά σχόλια και θεωρείτε τον εαυτό σας έναν και μοναδικό. ενώ πάντα είστε δυσαρεστημένος απο το πρακτορείο και τα άτομα του σύμφωνα με της κριτικές σας επιστρέφεται ξανά και ξανά. Πόσες φορές δηλαδή είστε διατεθειμένος να πατήσετε την ίδια μπανανόφλουδα. Εφόσον κάτι δεν σας κάνει απλά προσπεράστε το και κάντε μας την χάρη και μην ξανα ασχοληθείτε με το Glamour. Δεν χρειαζόμαστε υποδείξεις ποιες να έρχονται και ποιες όχι αυτό δεν αφορά τους εγκάθετους αλλά εμάς και τους πελάτες μας
review reaction 1 Johnstef, TOMCRUISE, Limperatore XXI και 2 άλλα μέλη
06 Ιουνίου, 2021
Μήπως σου στείλανε κάποια άλλη η φωτογραφίες τις Νικάς έχουν ανταπόκριση στο 95 % της πραγματικότητας. Όποιος έχει πάει ξέρει.
review reaction 1 TOMCRUISE, Limperatore XXI, geroksouras
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2