Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Call-Girls 13138
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν φίλοι μου συναγωνιστές είπα να δοκιμάσω την Εβελιν αφου από τις φωτός σε προδιαθέτει για τρελό γαμήσει, έτσι και έκλεισα το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο, φτάνοντας αρχίζω να παρφουμαρίζομαι για να υποδεχτώ αυτήν την τσόντα που θα με απογειώσει, με το που φτάνει και ανοίγοντας την πόρτα αντίκρισα μια ξανθιά γκόμενα πάνω σε δώδεκα πόντο τακούνι βαμμένη όπως και στις φωτός με ένα ολόσωμο φορεματάκι, τα μαγουλά και τα χείλια ήταν ελαφρώς piggy κατάσταση, μου δίνει ένα πεταχτό φιλί και μπαίνει κατευθείαν για φρεσκάρισμα με το που βγαίνει αντικρίζω ένα σώμα σφιχτό αλλά με λίγα κιλά παραπάνω από αυτό που θα δείτε στις φωτός πάντως για έμενα συγκαταλέγεται στις μπαμπάτσικες κατηγορίες με νεανικό και σφριγηλό σώμα , βυζάρες 3 θειικές πλαστικοποιημένες με βελούδινη υφή από καλό χειρουργό από τι φαίνεται αφου δεν φαίνεται ούτε ίχνος ουλής ή παρατυπίας. Στα του αγώνα παίχτηκαν δυο γύροι, από την μεριά της είχαμε βαθιά λαρυγγόφωνη πίπα και εγώ από τη δικιά μου γλύψιμο στο βελούδινο και ξυρισμένο αιδοιο της σε κάποια φάση άρχισαν τα επιφωνήματα που παρατήρησε και ο παρακάτω συναγωνιστής Αχ, Βαχ και Ξεβαχ με παύσεις σαν να πέταγα κέρματα στο Jukboxe για να διαλέξει το καλύτερο τι ειναι τούτο πάλι λέω από μέσα μου Χμμμ;Χμμμ; εκεί που την έχω σκυμμένη παίρνοντας μου βαθιά πίπα ρίχνω ένα φτύσιμο και αντί να σκάσει στον Μητσάρα για να λιπανθεί πετυχαίνω διάνα στο στοματάκι της Χαχαχα!Χαχαχα! τραβιέται και μου λέει ευγενικά δεν κάνω τέτοια τις είπα συγνώμη και συνέχισε τον αγώνα, φοράω και το σκούφο στον Μήτσο και την άρχισα με πίσω κολλητό σκισμένη στο πάτωμα με θέα την απίστευτη κολάρα της και κάπως έτσι τελείωσε ο πρώτος γύρος. Μπάνιο και από τους δυο μας σύντομη κουβεντούλα από τι μου είπε γιατί μιλάει άπταιστα τα αγγλικά ειναι δασκάλα σε παιδάκια πάντως εγώ άμα την είχα θα την ξέσκιζα σε όποια ηλικία και να ήμουν τέτοιες δασκάλες δεν μπορούσα να είχα και εγώ, δεύτερος γύρος κινήθηκε στου ίδιους ρυθμούς με τον πρώτο, εκεί που πάω να τις δώσω το αντίτιμο για να την αποχαιρετίσω μου σκάει το μυστικό +20 τις λέω γιατίΧμμμ; και μου απαντάει επειδή έφτυσα στο στόμα της μα δεν ήρθαν τα παιδάκια μου τις λέω μου λέει δεν έχει σημασίαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! τέλος πάντων τις έδωσα 10 ευρώ λόγω αστοχίας στόχου και για το συγνώμη. Έχουμε και λέμε η γκόμενα είναι μπαμπάτικη για όσους τους αρέσουν οι κατηγορίες αυτές με σφιχτά πιασίματα έμενα δεν με χάλασε καθόλου μου άρεσε αυτό που έβλεπα αλλιώς θα είχα ξενερώσει ηλικιακά σίγουρα δεν ειναι 21 άλλα κάτι παραπάνω έχει διανύσει αρκετά χιλιόμετρα και το δείχνει σαν μηχάνημα από jukebox αν με πιάνετε το σίγουρο ειναι ότι δεν ειναι πετάμενα λεφτά άλλα όχι και εμπειρία ζωής όπου θα την θυμάσαι σαν μια καλή ανάμνηση του σεξ όπου μου έχει συμβεί με πολλές άλλες άλλωστε για αυτό υπάρχουν και οι κριτικές για να θυμόμαστε τα καλά γαμήσια αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 04, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, WHATABOUTFUCK, Weruloa και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού