Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 7 10
Call-Girls 11834
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δεν απογοητεύεσαι με αυτό που συναντάς.Στο τι θα αντικρίσεις είσαι κοντά με τις φωτογραφίες.Αφαιρουμε την λάμψη ομως και το πρόσωπο με τις γωνίες που φαίνεται..Ο βυζος αληθινός και η κάτω μερια μετά τη κοιλια σε λίγο παραπάνω κιλά για να χαρακτηριστεί μοντελε...Ρωσσιδα που δείχνει να το κάνει το έργο καιρό καθώς γνωρίζει πως να αποφύγει τα δύσκολα.Η επικοινωνία λίγο δύσκολη και google translate.Δεν είδα να χειρίζεται την αγγλική στα δάχτυλα.Κατι μου λέει ότι πρέπει να έχει περάσει από strip καθώς η φάση γρήγορα γρήγορα να περάσει η ώρα να την κάνουμε σκηνικό με κάρτες από στριπτιτζσδικο μου έρχεται στο μυαλό...Μπηκε για μπάνιο και βγήκε γυμνή με τυλιγμένη την πετσέτα.Ποσο φαντάζομαι στο μυαλό μου όταν μπαίνουν για μπάνιο να βγαίνουν με εσώρουχα...Και ποσο ξενερώνω όταν αυτό δεν γίνεται...Πλησιασε και με χλιαρό τρόπο έδωσε την αρχή.Το kiss with tongue με σταγονόμετρο...Πιπα μονότονη με χέρι βέβαια δεν βαριέται αλλά ίσως απουσιάζει η τεχνική.Κρεβατι τώρα στη συνέχεια με επαγγελματικού τύπου συμμετοχή...Δεν ανέβασε στροφές δεν έπαιξε τη μπάλα που περίμενα.Με δυσκολία και οι αλλαγές στάσεων...Για μια φορά καλά είναι για επανάληψη όχι τουλάχιστον σε αυτό το τουρ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Θέμης88
Ανώτερος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
5.235
Πόντοι:
7.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, trikimia, kaavlas και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού