Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 7 10
Call-Girls 11829
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με τη Μιλάνα στο γνωστό ξενοδοχείο στην Συγγρού μετά από άψογη και γρήγορη συνεννόηση με το γραφείο.
Μετά από τις γνωστές διαπιστεύσεις στη ρεσεψιόν (οι οποίες ελπίζω να σταματήσουν τώρα με την άρση των μέτρων) συνάντηση με το μωρό το οποίο είναι πολύ όμορφο πολύ κοντά στις φωτό του γραφείου με σώμα αψεγάδιαστο το οποίο ξέρει να επιδεικνύει να λικνίζει και να σε καυλώνει . Έχει την θηλυκότητα και την καριολιά που χρειάζεται το αντρικό μυαλό για να πάρει εμπρός. Το πρόσωπό της έχει την κλασική ουκρανική ομορφιά, μελαχρινό μαλλί , ανοικτόχρωμα μεγάλα μάτια , λευκό δέρμα και όμορφα χαρακτηριστικά.
Η θυληκότητα και η καυλα που αποπνέει συνεχίστηκε και κατά την διάρκεια του αγώνα που ξεκινάει με βαθειά φιλιά και ωραία βαθιά και αισθησιακή πίπα. Το μουνάκι της είναι πεντακάθαρο και μοσχομυριστό και καυλωσε τρελά όταν την περιποιήθηκα .Παίχτηκαν τρεις στάσεις ( οι κλασικές ) με κορυφαία για μένα το πισοκολητό με θέα της τρελής κωλάρας της όπου και τελείωσα . Δεύτερο γύρο εγώ δεν , αλλά ο ένας και μοναδικός κράτησε καμιά 30αρια λεπτά με μεγάλη διακύμανση στον ρυθμό, και με την Μιλάνα να βγάζει μεγάλη καύλα και να το ζει.
Νομίζω ότι είναι από τις πολύ τίμιες επιλογές του γραφείου , γιατί συνδυάζει και την συμπεριφορά και την εμφάνιση και θα καλύψει πολλά γούστα . Το ίσως για την επανάληψη είναι γιατί έχουμε πολλές ακόμα επιλογές εκεί έξω ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 95429
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.860
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, THV, Bentley και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2021
Έχει ξαναέρθει στο παρελθόν;
Μου μοιάζει με μια άλλη Milana που είχα συναντήσει στην θες/νικη Ξανθιά όμως …..
review reaction 1 hornyasfuck
03 Ιουνίου, 2021
καλως τον προμοτορα
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 204103
03 Ιουνίου, 2021
Φιλε μπορεις να διευκρινισεις ποιες διαπιστευσεις εγινα νστην εισοδο του ξενοδοχειου; εχω προσφατα κλεισει συναντηση εκει κ δεν θελω και πολλα πολλα στις εισοδους...
review reaction 1 hornyasfuck
03 Ιουνίου, 2021
στην ρεσεψιόν σου ζητάνε ταυτότητα και καταγράφουν το όνομά σου όταν πηγαίνεις επίσκεψη σε δωμάτιο. Κατά τα άλλα το ξενοδοχείο πολύ καλό, καθαρό , με άνετα μπάνια και μεγάλα κρεβάτια
review reaction 1 hornyasfuck
03 Ιουνίου, 2021
έβλεπα σήριαλ στην TV χτές, δυό τύποι μιλάγανε μπροστά σε μιά μερσεντές, και το αστεράκι ήταν θολωμένο

(πες το όνομα του γαμημένου ξενοδοχείου)
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5