Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πήρα τηλέφωνο στο γραφείο Κυριακή απόγευμα κυρίως για την Ρουσλάνα αλλά δεν ήταν ελεύθερη την ώρα που ήθελα.Μεσα στις επιλογές σαν επόμενη είχα την Ρίτα.Ξανθια έτσι όπως μου αρέσουν χωρίς κιλά πολλά.Εκλεισα και ένα δωμάτιο στον γαμιστρωνα και πήγα εκεί να περιμένω.Κοιτουσα από το μπαλκόνι που ήρθε με ταξί.Φορουσε ένα άσπρο παντελόνι και περπάτησε λίγο μέχρι την είσοδο κοιτώντας το τηλέφωνο της...Ωραία γκόμενα όπως στις φωτογραφίες.Μικρη την έκανα περίπου είκοσι κάτι...Ανοίγω χαμογελάει μου δίνει ένα πεταχτό φιλί και αρχίζουν οι συστάσεις.Ωραιο σώμα όπως στις φωτογραφίες και κωλαρα όταν έμεινε γυμνή χαζευα τα κωλομερια...Ήπιαμε μια βοτκιτσα και ξεκινήσαμε το ζέσταμα...Εγλυφα τις ρώγες της για να την φτιάξω...Μετά την εγλυφα και κάτω που ήταν πεντακάθαρη και δίνει ανταπόκριση στο γλυψιμο.Γυρισε με κοίταζε και μου πήρε μια καλή πίπα όπου έχυσα στο στόμα της.Καναμε ένα διάλειμμα για μπάνιο και συζήτηση όσα μπορεί να καταλάβει δυστυχώς δεν μιλάει καλά αγγλικά.Στο δεύτερο μέρος πίπα και μετά σεξ καλό.Να πω πως στήνεται πολύ καλά σε στάσεις δεν κλέβει και επίσης η αίσθηση είναι καλή στο σπρώξιμο χωρίς τζελ και λάδια...Καλή περίπτωση σε γενικές γραμμές ίσως την επαναλάβω τη συνάντηση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 30, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.805
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, TOMCRUISE, kaavlas και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2021
ωραιο μωρο ...........
review reaction 1 hornyasfuck, koukos19
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1