Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 12 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Την 1η φορα δεν περασε οποτε ξανα προσπαθω. Σαν νεο μελος σκεφτηκα να ξεκινησω να γραφω τις λιγες εμπειριες που εχω και εγω στον χωρο απο την πιο παλια στην πιο προσφατη. 1η κοπελα που ξεκινησα ηταν η Kristina οπως καταλαβαινετε. Μπαινοντας μεσα βλεπω μια ομορφη παρουσια σε σωμα και προσωπο (τουλαχιστον ετσι την θυμαμαι πριν 2μιση χρονια). Υπηρχε μια αμηχανια καθως της ειπα οτι ειναι 1η μου φορα με cg, αλλα το ξεπερασαμε με το που μειναμε και οι δυο γυμνοι. Στα των φιλιων, της πιπας και του κυριως μερους δεν θυμαμαι πολλες λεπτομερειες, απλα θυμαμαι οτι για 1η φορα ηταν καλα και δεν ειχα καποιο ιδιαιτερο παραπονο. Εριξα την 1η μπαλια μες στο σκουφι, σκουπισμα και μετα απο λιγα λεπτα ηρθε η συνεχεια σε δυνατους ρυθμους αλλα οχι και η 2η πιστολια καθως δεν μου αρκει η 1 ωρα προγραμμα. Τελειωνοντας ο χρονος μας, ντυσιμο και αποχαιρετιστηριο φιλι. Για 1η εμπειρια καλα αλλα επαναληψη οχι καθως ανακαλυψα οτι εχω πολλες ακομα επιλογες. Υ.γ η μικρη βαθμολογια στο κοστος αναφερεται στο σημερα που ειδα οτι ανεβασε την τιμη της ενω δεν υπηρχε κατα την αποψη μου καποιος λογος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 20, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
KuriosAugolemonos
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
531
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, kaavlas, THV και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2021
Καλησπερα φιλε, να σε ρωτησω. Σε ποιο ξενοδοχειο τη συναντησες ; Σου ζητησαν ταυτοτητα ;
03 Ιουνίου, 2021
Φίλε Λάμπρο την είχα συναντήσει στο προηγούμενο ξενοδοχείο που έκανε incall το gde, στο hellinis. Ευτυχώς τώρα το έχουν αλλάξει. Και όχι τότε δεν μου είχαν ζητήσει ταυτότητα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2