Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 7 10
Call-Girls 31705
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η ημερομηνία είναι άσχετη,η συνάντηση όμως είχε γίνει κάπου εκεί περίπου...είχα ζητήσει τότε προφίλ αλλά δεν άνοιξε,οπότε τώρα που άνοιξε ας γράψουμε τον πόνο μας...
Λοιπόν ξενοδοχείο ίσως το καλύτερο για μένα στα δυτικά περιοχή Φιξ.
Η κοπέλα δεν έχει καμία σχέση με τις φωτογραφίες που υπάρχουν στο ίντερνετ!!!
Η παροιμία φάτε μάτια ψάρια ταιριάζει απόλυτα!!!
Ήταν τουλάχιστον 35 όταν την συνάντησα εγώ,αφού πρώτα την είχα επισκευθεί 2 φορές στα σπιτάκια της πόλης μας αλλά εκεί είχε 50€ το απλό και 100€ το γυμνό (βλέπεις θα γαμησεις ντίβα Βαλκανίων)οπότε ας δούμε λοιπόν τι κάνει και στο ξενοδοχείο που είναι χαλαρά τα πράγματα (όπως λέει και ο Φακίρης) και θα έχει διαφορετική απόδοση...
Μπαίνω στο δωμάτιο λοιπόν και μου λέει στα αγγλικά έχουμε ξαναβρεθεί,κάπου σε ξέρω...
Κάνω τον Κινέζο(τα ελληνικά τα ξέρει αλλά δε θέλει να δώσει στόχο ότι είναι από μπουρδελο,γι'αυτό ζητάει και ένα σκασμός λεφτά)
Φιλιά περιφερειακά όχι με γλώσσα και γυρνάει το κεφάλι για να σε αποφύγει.
Πίπα χωρίς,το προσπαθεί αλλά την υπηρεσία deepthroat δεν την έχει...
Τα βυζιά τεράστια αλλά έχουν κρεμάσει,μαζί έχει και τις ζαρες η κοιλιακή χώρα,ο κωλος έχει μεγαλώσει και οι φωτογραφίες είναι εικονική πραγματικότητα!!!
Σε δυνατούς ρυθμούς δεν αντέχει,όλη την ώρα τραβιόταν και έσπρωχνε με τα χέρια η έκλεινε τα πόδια για να μη μπω βαθειά.
Πολλά σπυράκια σε κωλο και μουνι,τελείωμα στο σώμα(τα ζητάει στα βυζιά)
Κάνω μπάνιο και μόλις βγαίνω με περιμένει με 80€ στο χέρι,μου τα δίνει και λέει δεν μπορώ δεύτερη φορά τον έχεις μεγάλο και θα μου κάνεις ζημιά δεν θα μπορέσω να κάνω αλλά ραντεβού...έχω μείνει μαλακας με τον επαγγελματισμό της!!!
Της λέω αφού έκλεισα μια ώρα με 200€ ναι μου λέει αλλά δεν μου είπες ότι τον έχεις μεγάλο,δλδ τι άλλη μαλάκια θα ακούσουμε;
Μου φαίνεται ότι η νοοτροπία μπουρδέλου έχει ριζώσει στον εγκέφαλο της και δεν μπορεί να τον αποβαλει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 26, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.216
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 houdin, koukoskoukou, doc_lin και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2021
Για το 50αρικο στα μπουρδελα καλή ήταν τώρα το έχει πάρει πάνω της το θέμα έχει άθλιες υπηρεσίες και ζητάει 200αρια. Ούτε κάν μαύρο και πάλι μαύρο.
review reaction 1 piko
31 Μαΐου, 2021
Τήν εἶχα δοκιμάσει καί ἐγώ σ'ἕνα μπουρδέλο μιά φορά... Ξεπέτα: μὲ τὴν ἀρχική καί κακή ἔννοια τῆς λέξεως!! ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΔΙΑΝΟΙΑ!
review reaction 1 piko
31 Μαΐου, 2021
Η Μόνικα για να χάσει λεφτά που δεν χάνει 50 λεπτά και να διώξει πελάτη δε φταίει το μέγεθος η συμπεριφορά και η καθαριότητα παίζει ρόλο γιατί την ξέρω καλά.τώρα για το στούντιο 50 ευρώ είναι τέταρτο η ώρα 200 ήτανε όποτε δεν έχει διαφορά απλά δεν κάνει τέταρτο .
L
Loukoumi
review reaction 1 koursaros66
31 Μαΐου, 2021
Καλά, δε σε έβρισε κιόλας.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 202461
31 Μαΐου, 2021
"Μου φαίνεται ότι η νοοτροπία μπουρδέλου έχει ριζώσει στον εγκέφαλο της και δεν μπορεί να τον αποβαλει." Σε μία φράση μόνο, όλη η αληθεια. Τραγικό cg (ας πούμε ότι ειναι), αλλά κάποιοι φαίνονται την γουστάρουν, δεν εξηγείται αλλιώς ότι βρίσκει πελάτες. Χαμένος χρόνος και χρήμα, για να βιώσεις απλά τι σημαίνει "τάνα που την έχει δει πιο ψηλά από πριγκίπισσα". Άσε μας κουκλίτσα μου, τράβα στο χωριό σου.
review reaction 1 hornyasfuck, Doberman, Le Blanc και 1 ακόμα μέλος
01 Ιουνίου, 2021
Τι πάθατε όλοι σας με την Μόνικα ?
Ποτέ δεν μου άρεσε αυτή η γυναίκα.
Ποτέ δεν μου άρεσαν οι πληθωρικές γυναίκες.
Άσε που είχε και ύφος ντίβας ...
Από αυτό το γκρούπ προτιμούσα την Ρεμπέκα.
Ασάλιωτα
review reaction 1 hornyasfuck, Doberman, Le Blanc
01 Ιουνίου, 2021
H αλήθεια είναι οτι έχει ένα θεματάκι με τα μεγάλα παλαμάρια, θέλει να τα αποφύγει. Γι αυτό προσπαθεί να σε τελειώσει με στοματικό ή ισπανικό βάζοντας σου δακτυλάκι στη πίσω τρύπα. Τα μπομπόνια είναι σίλικον οπότε δεν κρεμάνε εύκολα. Είναι ψηλή ωραία κοπέλα, όσο και αν δεν σας ταιριάζει λόγω του ύφους που έχει. Αν της μιλήσει λιγάκι αλλάζει τρόπο, αρκεί να μην τσιμπήσεις όταν σου πετάξει κανα περίεργο. Αλλά οκ δεν είναι για χόρταση.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7