Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μιας και είδα πως ξαναέρχεται η κυρία, θυμήθηκα λίγο την εμπειρία μου 1χρόνο και κάτι πίσω και είπα να παραθέσω δύο λογάκια εδώ..
Η μαντάμ είναι 6-7 χρόνια μεγαλύτερη από αυτό που δηλώνει αρχικά. (Βέβαια με την παραποίηση που πέφτει στις ηλικίες στα περισσότερα "μαγαζιά" , σχετικά αναμενόμενο θα πω..)
Από εμφάνιση, είναι άνω του γύρω στο 1.70 ,ωραίο σώμα και τούμπανο βυζί, ΑΛΛΆ , όχι φυσικό. Αν το γραφείο θεωρεί αυτό το βυζί φυσικό τότε ο Michelin Man θα κατέβει στο επόμενο Mr.Olympia και ίσως το σηκώσει κιόλας!

Το ντύσιμο της με το παλτό που φορούσε τότε(χειμώνας γαρ) , ήταν λίγο στυλ κυράτσας θυμάμαι, αλλά πάλι καλά , έβγαλε το παλτό και είχε ένα ωραίο ξέκωλο βραδυνό φόρεμα από μέσα.

Αν και δεν θυμάμαι κάθε λεπτομέρεια, κάποια πράγματα είναι χαρακτηριστικά. Η Ruslana λοιπόν κοιτούσε να φάει όσο περισσότερο χρόνο μπορούσε (την είχα κλείσει δίωρο νομίζω) , ρωτώντας ένα μάτσο μαλακίες και μην κάνοντας κίνηση να πάρει πρωτοβουλίες και να ξεκινήσει το ματς. Σαν να ήθελε να την βγάλει όσο πιο "καθαρή" γίνεται εφόσον το ραντεβού δεν ήταν μικρής διάρκειας..
Εξού και ο τίτλος λοιπόν, που αναφέρεται στην συμπεριφορά της και το mood που μου έβγαλε.
Συνοψίζοντας, μιας και δεν μπορώ να είμαι ακριβής τόσο καιρό μετά, δε θα την ξαναέπαιρνα και δε θα την πρότεινα σε κάποιον. Μακάρι όσοι πάτε να περάσετε καλά και να είμαι εγώ ο περίεργος!
Καλά βόλια εύχομαι και προσοχή σε όλους

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 20, 2020
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
645
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, mixalis mixoy, THV και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού