Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 11 10
Call-Girls 19043
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαίρετε συναγωνιστές ! Με τον δείκτη της καυλας στα κόκκινα, στέλνω μηνύματακι στον Άγγελο και έπειτα από την κλασσικά άμεση και ευγενικότατη εξυπηρέτηση καταλήγω να κάνω book την Οξανα.
Κατηφορίζω λοιπόν βραδάκι στα γνωστά λημέρια της αμαρτωλής λεωφόρου ...και αφού πέρασα την απαραίτητη αναγνώριση στοιχείων στην ρεσεψιόν λόγω κοβιντ(παρεπιπτόντως η μια ρεσεψιονίστ ήταν καλό μ@νακι!) προχώρησα στα ενδότερα ...Με υποδέχθηκε λοιπον η κορασις εκ Ουκρανίας και με την πρώτη μάτια καταλαβα ότι θα περάσουμε καλά. Τι να πω.....Οπως ανέφερε και ένας συναγωνιστής παρακάτω αριστούργημα ....κορμάκι φιδίσιο ,βυζακια φυσικά χωρίς υπερβολές και επεμβάσεις από αυτά που θες να βυζαίνεις για ώρες, κωλι ποίημα ..σμιλεμένο και σε τέλειο σχήμα .....λες και ήταν λαξευμένο από κανενα Μικελαντζελο! Και ματαρες απίστευτες.Στην αρχή την έκανα για Πολωνέζα .....Το μεγάλο συν ομως ειδικά για την περίπτωση μου είναι ότι το γκομενακι είχε προσωπικότητα , στυλ και αέρα (αυτό έδειχνε τέλος πάντων)....σαν την ελεγκαντε διευθύντρια που θες να ξεσκίσεις σαν τρελός ,να γλείφεις ολημερίς και ολονυχτίς και πάει λέγοντας...και αυτό με καυλωσε απίστευτα-εξίσου και ο τίτλος ! Πολύ βασικό βέβαια ότι μιλούσε καλα αγγλικά σε συνδιασμο με το body language .Της αρέσει να μιλάει όπως λένε και οι άλλοι συναγωνιστές ...αυτό για κάποιους είναι αρνητικό .Εμένα δεν με χάλασε καθόλου και μάλιστα είχαμε πολύ ενδιαφέρουσα συζήτηση μετά τον αγώνα σχετικά με το καμασουτρα,την Ουκρανία και διαφορά αλλά περί ανέμων και υδάτων

Στα των υπηρεσιών τώρα :

Φιλική, πρόσχαρη ,ευγενική ....φαινόταν ότι ήθελε να σε ευχαριστήσει.Πεντακαθαρη με τις κρεμουλες της ,μοσχομυρίζε από άκρη σε άκρη! Με την Οξανα ένιωθα ότι ήμουν με την γκομενα μου,το στανταρακι μου ....Εκτος από δαχτυλάκια που δεν με άφησε ,δεν μου είπε σε τίποτα άλλο όχι..Γλωσσόφιλα φουλ! Γούσταρε πολύ το γλύψιμο στις τρυπούλες (τι ωραίες και γευστικές τρυπουλες Θεέ μου !) Πίπα πολύ φιλότιμη(με χέρι βέβαια,αλλά δεν γαμιεται ) ...πολύ καλή προσπάθεια και στο deeptroat.... εναλλαγή δυο τριών στάσεων (cowgirl,στα τέσσερα,ιεραποστολικό) με αποκορύφωμα το spooney όπως μου το είπε (ελληνιστί το πλάγιο η κουταλατο ) με φουλ αγκαλίτσες φιλάκια και δε συμμαζεύεται όπου και κατέθεσα στο μπαλόνι ! ...Γούσταρα τόσο που έκανα επέκταση άλλη μισή ώρα .....με δεύτερο ανάλογο γύρο ! Αποχαιρετιστήριοι ασπασμοι και υπόσχεση να την ξανασυναντήσω ....Έχασα τόσες θερμίδες και ενέργεια σύντροφοι που τσίμπησα δυο χοντογκαρες από το διπλανό βρώμικο(θα καταλάβουν οι γνωστές της περιοχής !) για να στανιαρω ......

Όσοι πιστοί σπεύσατε λοιπόν μιας και θα μείνει μέχρι αρχές Ιουνίου όπως μου είπε

Καλα Γ@μησια !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 24, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
bengalas
Μέλος
Εγγραφή:
12 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
197
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Weruloa, mixalis mixoy και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού