Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 20 10
Call-Girls 34945
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την συγκεκριμένη κοπέλα την έψαχνα καιρό (πάνω από 2 μήνες που έχω γυρίσει Ελλάδα) δίχως επιτυχία. Παρόλο που οι κριτικές ήταν διφορούμενες, πίστευα ότι θα έβγαζε κάτι άγριο. Κάθεται και στέλνω μήνυμα στο γραφείο και μου λένε ότι επέστρεψε και η Κωνσταντίνα και είπα να την συναντήσω. Ενώ το είχα κανονίσει για μεσημέρι, τελικά ακυρώθηκε από πλευράς του γραφείου, καθώς είχε κάποιο θέμα η κοπέλα. Το γραφείο με ενημέρωσε όμως αρκετά πριν προς τιμήν του. Επειδή όμως με έτρωγε να κάνω κάτι, έστειλα στο γραφείο το βράδυ και με ενημέρωσαν ότι ήταν διαθέσιμη, οπότε έκλεισα απευθείας. Η κοπέλα κατέφτασε στην ώρα της. Να είμαι ειλικρινής από αυτά που είχα διαβάσει, περίμενα κάτι παραπάνω στο θέμα εμφάνισης προσώπου. Η κοπέλα δεν είναι άσχημη, αλλα τουλάχιστον για τα δικά μου δεδομένα, δεν είναι κάτι το εντυπωσιακό. Ήρθε μέσα, έκανε 1 τσιγάρο, αφού με ρώτησε αν μπορούσε, και μετά πήγε και έκανε ντους. Όταν ξεντύθηκε, δεν είδα το σώμα των φωτογραφιών, αλλά μικρότερο στήθος και με κάποια σημάδια χαλάρωσης στην κοιλιακή χώρα. Στο κομμάτι της πίπας, το έχει. Είναι πάρα πολύ έμπειρη σε αυτό το κομμάτι, αν και εγώ δεν είμαι φαν. Στο κομμάτι του σεξ, δεν ήταν κακή, έχει αντοχές, αλλά ένιωσα κάποια μηχανική διάθεση. Με βοήθησε να τελειώσω, έκανε μπάνιο ξανά μετά καθώς έβγαλα πολύ πράγμα πάνω της. Ήμαστε και κοντά στο τέλος της ώρας, οπότε της έδωσα το αντίτιμο και αποχώρησε.
Συνολικό συμπέρασμα: Ίσως πριν 2,3 χρόνια να ήταν κάτι παραπάνω, αλλά για εμένα πλέον είναι όχι. Αυτό δεν σημαίνει ότι έχουμε όλοι την ίδια άποψη. Σε κάποιους άλλους μπορεί να είναι και γαμώ. Αυτά από εμένα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 21, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
olotyxeros
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.027
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, mancunian1986, company of heroes tho και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού