Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 42 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ήθελα αρκετό καιρό να συναντήσω το κορίτσι και ευτυχώς η ευγενική τηλεφωνήτρια μου την ανακοίνωσε διαθέσιμη όταν ρώτησα..
Στην ώρα της λοιπόν και σκάει μύτη ξανθό πανέμορφο πιπίνι με κορμάρα.. Όποιος λατρεύει τα 20χρονα, θα πάθει πλάκα..
Είσοδος λοιπόν και όπως συνηθίζεται στα πρώτα ραντεβού υπάρχει ένα μικρό άγχος και από τις 2 πλευρές μέχρι να σπάσει ο πάγος.
Άραγμα να γνωριστούμε λίγο και σύντομα αντιλαμβάνεσαι ότι έχεις απέναντι σου ένα μικρό μεν αλλά πολύ έξυπνο και ευχάριστο κορίτσι.. Πρέπει όμως να το κερδίσεις για να νιώσει άνετα και να σου αφεθεί.. Όσοι στα ραντεβού έχουν το ύφος πως θα κάνουν ό,τι θέλουν επειδή πληρώνουν, δεν νομίζω να περνάνε καλά μαζί της και ούτε να παίρνουν τον καλύτερο της εαυτό.. Όσοι της φέρονται καλά θα τους το ανταποδώσει..
Υπέροχο προσωπάκι με ξανθό μαλλί που της πηγαίνει πάρα πολύ (υπάρχει και σχετική πρόσφατη φωτό στο προφίλ της) και τα καλά δεν σταματούν εκεί.. Είναι μέχρι να αφαιρέσει το φουστανάκι και να μείνει με το στρινγκ..
Κορμί μοντέλου με άψογες αναλογίες που θα ζήλευαν οι περισσότερες.. Σφιχτή παντού, λεία επιδερμίδα, κώλος τουρλωτός, ευαίσθητες ρώγες, μύριζε υπέροχα, τρύπες λαχταριστές.. Όλα πάνω της έδειχναν τόσο καλοσχηματισμένα και γυαλισμένα.. Πραγματικά δεν μπορώ να βρω κάτι αρνητικό.. μακάρι όλες να ήταν έτσι!
Κάποια αναγνωριστικά πρώτα χαλαρά φιλιά στα χείλη, τρομερά στησίματα και να μην ξέρεις που να πρωτοχουφτώσεις..
Αν και μεγάλος φαν του στοματικού, αυτή τη φορά έκανα περισσότερο εγώ γιατί το μουνάκι της είναι λατρεία.. Ανταποκρίνεται στα παιχνίδια και υγραίνεται και δεν είχα πρόβλημα να είμαι για πολύ ώρα εκεί χαμηλά..
Ανταπόδωσε όμως και ομολογώ ότι το να βλέπεις ένα τόσο ωραίο πρόσωπο μπουκωμένο με το πέος σου είναι κάτι μοναδικό.. Πέρασε και από @@ ενώ και μερικές φτυσιές ήταν στο πρόγραμμα..
Προφυλακτικό και στήσιμο στα τέσσερα χωρίς να κλέβει καθόλου.. Δεν απέφευγε βαθιά διείσδυση και με ένα τόσο στενό και υγρό μουνάκι είναι δύσκολο να αντέξεις για πολύ ώρα.. Χαϊδεύει και τα @@ ταυτόχρονα και ανεβάζει το challenge ακόμα περισσότερο..
Για CIM δεν έχει πρόβλημα αλλά δεν έτυχε να δοκιμάσω..
Next time η συνέχεια καθώς η μία ώρα αποδείχτηκε πολύ λίγη..
Φερθείτε της όμορφα, αφήστε την να χαλαρώσει και να φτιαχτεί και δεν θα χάσετε..
Θα την δοκιμάσω ξανά σε μεγαλύτερο ραντεβού γιατί το πιπίνι έχει πολλά να δώσει!
Να είσαι καλά Σάντρα να συνεχίσουμε να σε απολαμβάνουμε!
Thanks για την ανάγνωση!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Antidote
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
6.374
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, alpula, mancunian1986 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαΐου, 2021
Χαίρομαι που πέρασες καλά αγόρι μου, ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια ❤️
review reaction 1 hornyasfuck, Anatolian, Annapurna και 1 ακόμα μέλος
24 Μαΐου, 2021
Η κοπελα ειναι πολυ καλη. Θελει σεβασμο και το αξιζει το κοριτσι?
review reaction 1 hornyasfuck, Antidote
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2