Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 14 10
Call-Girls 33390
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νικολετα έχω βάλει στο μάτι από Αθήνα όποτε με το που σκάει κλείνω ραντεβού!! Μου άρεσε κ η Ανέτ παράλληλα αλλα τα σχόλια με προβλημάτισαν!!υστερα από συνεννόηση με το γραφείο κ την πληροφόρηση που κάνουν ντουο μαζί κ γνωρίζονται σκέφτηκα να τις δοκιμάσω μαζί!!
Ανέτ ψηληηη κοπελα πλούσιο στήθος κ κορμί σφιχτό στο πρόσωπο όχι όπως στις φωτό!!ειναι λίγο επεξεργασμένο!!
Νικολετα πρόσωπο σχεδόν το ίδιο νομίζω στις φωτό κανεί γωνιές στην πραγματικότητα δεν υπάρχουν!!στο σώμα υπάρχει μια απόκλιση δεν εινσι τόσο αδύνατη!!καλουτσικο στήθος κ σφιχτό κωλαρακι!!στα συν ότι είναι φίλες γνωρίζονται όποτε ίσως ήρθαν με καλη ψυχολογία!!γενικα υπήρχε καλό κλίμα γτ ήμουν ευδιάθετος κ γω όποτε ήταν χαλαρές και χαμογελαστές!!
Στην πράξη νικολετα απίθανη πιπα deep throat νομίζω ένα κλικ πάνω από την άνετ σ αυτό το στάδιο!!στη συνέχεια καβαλάει η νικολετα το σκουπόξυλο κ κάνει παιχνίδι!!η όλη της στάση μου εδωσα την εντύπωση πως γούσταρε και έγινε πιο υγρή!!κρατησε κάποια λεπτά και μετά έγινε αλλαγή με Ανέτ!!αν κ έγινε αλλαγή προσώπων υπήρχε το ίδιο τέμπο διάθεση σαν να μην άλλαξε κάτι!!αφου κουράστηκε η Ανέτ της ζήτησα να στηθεί στα 4 με την ωραία κωλαρα!!ειχε καλη συμμετοχή έσκουζε και το τέλος ήρθε μετά από μερικά λεπτά!!μια καλη έμπειρια ήταν!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 18, 2021
Στο χώρο μου
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Kounel@
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
3.036
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Leviathan, mancunian1986, monstercock greece και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού