Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 21 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η ζέστες ήρθαν για τα καλά και μαζί πληθώρα δεσποινίδων που μας μπριζώσαν για τα καλά.
Πραγματικά βλέποντας τις φωτογραφίες στο διαδίκτυο δεν μπορούσα να αποφασίσω, μετά από πολύωρη περιπλάνηση στις ιστοσελίδες κατέληξα στη Λέκσα και έτσι προχώρησα στα διαδικαστικά για το ραντεβού.
Βέβαια η Λέκσα έχει ήδη 18 κριτικές αλλά θεώρησα καλό να κάνω ένα update για αυτό το tour .
Πάμε τώρα στη δική μου ιστορία, μετά από κάποια ταλαιπωρία λόγω κίνησης τελικά κατόρθωσα και έφτασα στο ξενοδοχείο.
Ανοίγοντας η πόρτα με υποδέχτηκε η Λέκσα με εσώρουχα φλούο χρωματισμού, με τη πρώτη ματιά διέκρινα μια γυναίκα που θα γύριζα το κεφάλι αν την συναντούσα στο δρόμο, από σώμα μπορεί να μην διαθέτει τις τέλειες αναλογίες αλλά τουλάχιστον είναι φυσική χωρίς προσθετικές και διάφορα άλλα, γεγονός που μετράει σε μένα.
Έκανα το ντουζάκι μου και μετά προχώρησα στο κυρίως και εδώ μένω έκπληκτος.
Φιλιά, χάδια όλα απλόχερα, τέλεια επιδερμίδα στην επαφή και ένα πρόσωπο μου με εξιτάριζε να μη σταματήσω. Προχωρώ στο γλύψιμο, το αιδοίο της καλοσχηματισμένο όχι τελείως κλειστού τύπου με χειλάκια ελαφρώς εμφανή, προσπάθησα όσο καλύτερα μπορούσα με τη γλώσσα μου να ακούσω το πολυπόθητο I am coming και να γευτώ τους χυμούς της.
Προχωράμε στο πέρασμα προφυλακτικού και την βάζω από πάνω μου να χοροπηδάει και εγώ να χουφτώνω, μετά από κάποιες στάσεις (doggy κλπ) κατέληξα να τελειώσω με missionery που είχα και οπτική επαφή.
Και πάνω που νόμιζα ότι τέλειωσε ο αγώνας μετά το ντουζάκι και θα συνεχίσουμε με social με αρχίζει ένα μασάζ από τα καλύτερα πού έχω απολαύσει έως τώρα.
Από τη εμπειρία που έχω (όποια και είναι αυτή) συνήθως οι εργαζόμενες κοιτάνε να λουφάρουν προς το τέλος αλλά εδώ συνέβη ακριβώς το αντίθετο, η Λέκσα δε άφηνε να πάει χαμένο ούτε δευτερόλεπτο, άρχισε το στοματικό με πολύ γλύψιμο και φτυσίματα κατάφερε να μου ξανασηκώσει το “ηθικό” και έκανε ότι καλύτερο να με ευχαριστήσει, δυστυχώς μετά από την ένταση του πρώτου ημιχρόνου μου απέμειναν μόνο ολίγες σταγονίτσες.
Τέλος ντύθηκα τακτοποίησα τους λογαριασμούς και υποσχέθηκα να επανέλθω.
Συμπερασματικά ήταν ένα εξαιρετικό ραντεβού, η Λέκσα μπορεί να μην είναι η top επιλογή από θέμα φρεσκάδας και εμφάνισης αλλά σίγουρα είναι πρότυπο συμπεριφοράς και διάθεσης Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 18, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
rodriguez96
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
10.583
Πόντοι:
11.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, chris1955, GALLAS και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2021
Ροντίγκο όλο δεν γαμάς δεν γαμάς και έχουν αναστενάξει οι σουμιέδες Έρχεται ροπαλιά
review reaction 1 review reaction 3 Jim25jim, rodriguez65, hornyasfuck
19 Μαΐου, 2021
Άριστος !! Έτσι!
review reaction 1 hornyasfuck
19 Μαΐου, 2021
Ρε δε σου χω πει να ενημερώνεις πριν πας να πηδηξεις;;; Χαχαχα! Χαχαχα!
review reaction 3 hornyasfuck, spipis71
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3