Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 19 10
Call-Girls 39167
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είναι κάποιες μέρες που με βρίσκει ο ύπνος με ένα βιβλίο στο χέρι, ναι δεν ντρέπομαι να το πω, ούτε νιώθω μεγάλος επειδή προτιμώ να κουράζω τα μάτια μου διαβάζοντας αντί να βλέπω tv. Το βιβλίο είχε θέμα την αρχαία Ελληνική μυθολογία και τα πλάσματα αυτής. Ξυπνώντας θα πρέπει να ήμουν πολύ αλαφιασμένος γιατι προσπαθούσα να καταλάβω που είχα δει (η νόμιζα ότι είχα δει ένα από τα πλάσματα του βιβλίου), σε λίγο χαλάρωσα και άρχισα να χαζεύω στο mac τα νέα της ημέρας παράλληλα με αυτά, όπως το συνηθίζω άνοιξα και την αγαπημένη σελίδα και το πλάσμα ήταν εκεί....Aμυρα....έκατσα λίγο να συνέλθω και έκανα τηλ για να μπορέσω να βρω διαθεσιμότητα. Ηταν πρόταση από την περασμένη φορά της Αντζυς και της Νικόλ οπότε σε συνδυασμό με αυτά που εγώ σκεφτόμουν έγινε μονόδρομος. Η ευγενική Ρανια πηρε το θέμα στα χέρια της και μου έκλεισε το Ραντεβού πριν το ζητήσω!!!! Την επόμενη ημέρα το απόγευμα βρισκόμουν στα γνώριμα ευρύχωρα δωμάτια του Πριαμος suites να περιμένω το special ραντεβού μου. Με 2 λεπτά καθυστέρηση χτυπάει η πόρτα, γρήγορο τσεκ αναπνοής και ανοίγω την πόρτα....μπροστά μου είναι ένα πανέμορφο petit ξανθό μοντελάκι, πέδιλα, φορεματάκι, τσάντα, μαλάκια μπούκλα, μακιγιάζ και ύφος τόσο όσο χρειάζεται για μια είσοδο που σκοτώνει. Της πιάνω το χέρι απαλά και απλά την φέρνω μέσα στο δωμάτιο...την ρωτάω τι θα πιει και μου απαντάει δεν πίνω αλκοόλ μόνο νερό.....Βρισκόμαστε στο στάδιο της αναγνώρισης όπου προσπαθώ φιλότιμα να την κάνω να χαλαρώσει, για καλή μου τύχη προσπαθεί και εκείνη όποτε το φρεσκάρισμα είναι αυτό που θα σπάσει τον πάγο μαζί με ένα αλληλο μύρισμα των αρωμάτων μας. Βγαίνοντας από το μπάνιο με την πετσέτα τυλιγμένη γύρω της περπατούσε στις μύτες....δεν υπάρχει πιο σέξι πράγμα από το να δεις μια γυναίκα να περπατάει στις μύτες σαν γάτα. Έρχεται στην αγκαλιά μου ενώ ακόμα ήμουν όρθιος δίπλα στο κρεβάτι, τα χέρια μου ήταν προσεκτικά αλλά διψασμένα το δέρμα της ζεστό, απαλό και πολύ φιλόξενο την φίλησα στην άκρη των χειλιών για να δω πως αντιδράει η απάντηση της ήταν να μου πιάσει το κεφάλι και να μου δώσει στην αρχή ένα επιφανειακό φιλί και μετά ένα βαθύ. Την ξαπλώνω και της ανοίγω την πετσέτα λέγοντας της να χαλαρώσει και να το απολαύσει η ίδια το δέχεται και κλείνει τα μάτια. Το στοματικό που της χάρισα ήταν σιγανό με ολόκληρες κυκλικές κινήσεις τόσο όσο για να ακούσω την ανάσα της να γίνεται βαριά....σύντομα μου επιβεβαίωσε ότι ήμουν στο σωστό δρόμο πιάνοντας το χέρι μου καθ όλη την διάρκεια. Όταν άνοιξε τα ματιά της μου χάρισε ένα θεϊκό χαμόγελο.... το σταματικο της ερωτικό με ήρεμο τεμπο υγρό και έμπειρο χωρίς σπασμωδικές και νευρικές κινήσεις. Στο σεξ τα δίνει όλα με τον τρόπο της, σου δίνει χώρο για να πάρεις πρωτοβουλίες αρκεί να μην το παρακάνεις...προσωπικά όταν την δω ξανά θα επιθυμούσα ένα δωμάτιο γεμάτο καθρέφτες....κάνεις δεν θα σε παρεξηγήσει εάν πεις ότι ήρθα για να θαυμάσω την Θέα η την Θεά....τα άκρα προσεγμένα στο max και το αιδοίο αντάξιο την γενικής εικόνας, το νέκταρ ήταν άφθονο και είχε γεύση φράουλας. Τα κάτω άκρα είναι φετιχ και must. Σε όλο το σεξ με κρατούσε από κάπου και με ενθάρρυνε να είμαι πιο παθιασμένος αλλά όχι brutal. Η επαφή ήταν τόσο δυνατή που το flash από τις «νηρηίδες» της αρχαίας ελληνικής μυθολογίας ήταν αναπόφευκτο...καθώς όπως και αυτές η Αμυρα έχει όμορφα μακριά ξανθά μαλλιά , μάτια αμυγδαλωτά, άσπρο δέρμα και με τον τρόπο της μπορει να απαγάγει εκείνον που της αρέσει. Νιώθοντας απλά ένας τυχερός θνητός την αποχαιρέτησα προσπαθώντας να φυλακίσω όσες περισσότερες εικόνες από την συνάντηση μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 16, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
OUROBOROS
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.873
Πόντοι:
7.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Aragorn135, borbi2525 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού