Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 78 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γεια σας κύριοι άλλη μια συνάντηση ήρθε να συμπληρώσει την παλέτα εμπειριών! Δύσκολη εβδομάδα έπρεπε κάπου να ξεφύγω μετά από διάφορες επιλογές που έπεφτε πανηγυρικό το άκυρο το ένα μετά το άλλο είχα κρατημένη συζήτηση στο viber πράγμα που το αποφεύγω από την Αρτέμης είχαμε ακύρωση άλλες δυο φορές όποτε ήμουν έτοιμος να ξανά φάω άκυρο και να κατέληγα στην παλάμη! Στέλνω μυνημα μετά από καμία ώρα έλαβα απάντηση θετική όποτε το ραντεβού κανονίστηκε ..Δεν είναι μοντέλο δεν έχει σώμα μοντέλου είναι κορίτσι next door που δίνει back door γενικά είμαι του μοντέλε αλλά δεν λέω και όχι σε κάτι διαφορετικό από τα κυρια γούστα μου ακριβείς στην ώρα της ανοίγω και μια ωραία φωνή μου λέει «Γεια σου» κάνει το μπανάκι της και ξεκινήσαμε στα του αγώνα δεν θα μπω σε λεπτομέρειες υπάρχουν αρκετές το μόνο που δεν κατέχει είναι το cow girl ευχαριστήθηκα κωλο που δεν δυσανασχετεί ίσως λίγο παραπάνω δουλεμένος η κωλαρα αυτή για λίγο μου θύμισε Μαρίνα αλλά μετά έριξα λίγο κρύο νερό πάνω μου με είπα βλάσφημο και μου έφυγε αυτή η μνήμη τέλος πάντων γράφω γιατί δεν έχω να κάνω κάτι τώρα γενικά δεν κλαις τα λεφτά σου εκτός αν εισαι του πετιτ σκινι κλπ αλλά μην κλαίγεσαι κιόλας γιατί η κοπέλα έχει υλικό δικό της βλέπεις τι παίρνεις .. σταματήστε να ειστε χαβαλέδες και μιλάτε όμορφα στα κοριτσια κάντε της να αισθάνονται άνετα και θα σας το ανταποδώσουν!βαζω ίσως γιατί τα 2α ραντεβού τα κάνω πολύ επιλεκτικά.. Καλή σας ημέρα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 09, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Reddotkilling
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
726
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ant-ant, alpula, tonos17 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού