Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 12 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στη μυθολογία και στην λαογραφία, το shapeshifting είναι η ικανότητα της υλικής και ψυχικής αλλαγής μέσω μιας εγγενώς υπεράνθρωπης ικανότητας, θεϊκής παρέμβασης, δαιμονικής χειραγώγησης, μαγείας, ξόρκι ή κληρονομικής ικανότητας. Η ιδέα της μεταμόρφωσης συναντάται σε αρχαία κείμενα και αποτελεί τον πυρήνα των παλαιότερων μορφών του τοτεμισμού και του σαμανισμού. Συνήθως οι φιγούρες που απολαμβάνουν αυτό το ιδιαίτερο δώρο είναι (συνηθισμένες), χαμηλών τόνων έτσι ώστε να περνάνε ΣΧΕΔΟΝ απαρατήρητες και να μην προδίδουν τισ δυνάμεις τους. Αυτή ήταν η πρώτη εικόνα που μου έδωσε η Δάφνη όταν έλαβα το μήνυμα του γραφείου ότι η κοπέλα έχει φτάσει και ανεβαίνει στο δωμάτιο. Μαύρα (έρεβος) μακριά ίσια μαλλιά, ιδιαίτερο πρόσωπο με τονισμένα ζυγωματικά, συμμετρικό κορμό, γυμνασμένα πόδια και λεπτούς αστραγάλους με μια λέξη γαζέλα. Την καλωσόρισα και πέρασε την πόρτα του δωματίου με ένα χαμόγελο και τα μάτια της να με σκαναρουν. Την ρωτησα εάν θέλει να πιει κάτι και μου απάντησε νερό!!! Σύντομα ηρθε στην αγκαλιά μου για την πρώτη επαφή όπου για αλλαγή αυτή τη φορά τα δικά της χέρια πρόβαλαν τα δικά μου και άρχισαν να εξερευνούν εμένα...τέτοιες εκπλήξεις κάνουν το μυαλό να μουδιάζει και υποχρεώνουν να δείξει την δύναμη του, έτσι και εγώ έκανα φιγούρα ξεκουμπώνοντας τον στηθόδεσμο με δυο μου δάκτυλα κάνοντας την Δάφνη να γελάσει και να μου χαρίσει ένα αρκετά κολακευτικό σχόλιο. Στη συνέχεια μου ζήτησε συγνώμη και πήγε να φρεσκαριστεί. Bγαίνοντας την περίμενα όρθιος και ηρθε στην αγκαλιά μου κοιτώντας με και σιωπηλά αναζητούσε τισ πρώτες οδηγίες, την πήρα από το χέρι και την ξάπλωσα για να την περιποιηθώ. Σε αυτό το σημείο θέλω να πω ότι έχασα την αίσθηση του χρόνου καθώς υπήρχε μια απίστευτη αρμονία μεταξύ της δικής μου γλώσσας και των ήχων/σπασμών που δεχόμουν από την Δάφνη. Το αιδοίο της είναι ένας συνδυασμός από φράουλα και μάνγκο και η γεύση είναι φυσική Ντοπα. Μετά από ένα αναγνωριστικά αισθησιακό και σκληρό οργασμό ηρθε η ώρα να με περιποιηθεί εκείνη, sloppy deep στοματικό με δυναμικό τέμπο, δυνατό ρούφηγμα και άπειρα φτυσίματα/σάλια συνθέτουν την αλλαγή από GFE σε PSE. Το θέαμα μου έφερε στο μυαλό κορίτσια από rap/trap που θα έκαναν τα πάντα για να ευχαριστήσουν το αρσενικό τους. Στάσεις πολλές, έχασα τον αριθμό της αλλαγής προφυλακτικού. Το στήθος είναι μικρο οι ρόγες όμως είναι σταφύλι που στέκονται εκεί αυθάδικες και περιμένουν να της ρουφήξεις και να τις δαγκώσεις. Ο πισινός είναι στο Θεό αβίαστα και φυσικά. Σκεπτόμενος το lying doggy ανατριχιάζω. Η στάση που με έκανε να επιβεβαιώσω τα παραπάνω είναι όταν την είχα από πάνω μου, όπου μετά από ανελέητο σφυροκόπημα είδα τα μάτια της να γυρίζουν και την άκουσα να φωνάζει τελειώνω τελειώνω. Ήταν η ποιο ηδονική στιγμή να απολαμβάνω την αλλαγή από ένα πολύ όμορφο και σέξι πλάσμα σε ένα πλάσμα κυριευμένο από κάποια σκοτεινή και ασταμάτητη δύναμη. Την άφησα να ηρεμήσει και να βρει ξανά την επικοινωνία με το περιβάλλον καθώς εγώ τελείωνα το ουίσκι που είχα αφήσει δίπλα στο κρεβάτι θαυμάζοντας εκείνη κουλουριασμένη να προσπαθεί να βρει την αναπνοή της. Στο πρόσωπο της είδα την ευχαρίστηση καθώς μου έδωσε ένα σέξι χαμόγελο με μισάνυχτα μάτια τα οποία σκίαζαν λίγα από μαλλιά της εξαιτίας του ιδρώτα. Ξάπλωσα μαζί της, εκείνη μπρούμυτα να με αφήσει με τον τρόπο της να της χαϊδέψω όλο το κορμί γουργουρίζοντας σαν ευχαριστημένη γάτα. Η ώρα πέρασε και μου ζήτησε να κάνει shower για να φρεσκαριστεί. Βγαίνοντας την βοήθησα να ντυθει και την αποχαιρέτησα με 2,3,4,5 βαθιά φιλιά (δεν θυμάμαι) σκεπτόμενος ότι εάν ήθελα να διαγράψω όλα τα παραπάνω και να χρησιμοποιήσω μια λέξη μόνο για να την χαρακτηρίσω θα διάλεγα έναν κωδικό ΑΚ 47 (ΑΚΑ Kalasnikof).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 13, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
OUROBOROS
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.873
Πόντοι:
7.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 erethis72, mad_max, james034 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2021
Σε κατούρησε; Γιατι τα ΑΚ κατουράνε κιόλας.
U
ub45
14 Μαΐου, 2021
ωχ θα μπλεξουμε μου φαινεται

PW
pussy wagon
review reaction 1 OUROBOROS
14 Μαΐου, 2021
Η προηγούμενη κριτική μου για τη Δάφνη περιγράφει μια συνάντηση μαζί της. Από τότε ακολούθησαν και άλλες συναντήσεις οπότε οι αντικειμενικοί ας σταματήσουν να διαβάζουν εδώ.

Παρά το νεαρό της ηλικίας της η Δάφνη είναι Γυναίκα και όχι κοριτσάκι που ξέρει να φερθεί σε έναν άντρα σαν Κυρία και σαν μεγάλη Καύλα στο κρεβάτι. Είναι διαολάκι, έχει πάθος, όρεξη, τρέλα, φαντασία είναι μια αγριόγατα που ξέρει να στήνεται και να χρησιμοποιεί κάθε εκατοστό του κορμιού της για να προσφέρει ηδονή. Είναι γυναίκα που όταν σε κοιτάει λιώνεις τα ματάκια της μπορούν να κάνουν και τον πιο έμπειρο να την ερωτευτεί.

Δηλώνω λοιπόν πως πάσχω από αυτήν την πάθηση για εκείνη. Το κρεβάτι παίρνει φωτιά κάθε φορά που την συναντάω η μια ώρα πότε δεν αρκεί. Οι αυτοσχεδιασμοί που γίνονται πάνω στο σεξ μαζί της σε κάνουν να αισθάνεσαι πως πρωταγωνιστείς σε ταινία πορνό αλλά ερωτική βαθιά ερωτική.

Υπάρχει μια γαλλική ταινία του new french extremity genre που λεγεται Martyrs. Εκεί μια ομάδα ανθρώπων βασανίζουν τα θύματα τους ώστε να μαρτυρήσουν κατά την χριστιανική έννοια και να αποδείξουν οτι υπάρχει μετά θάνατον ζωή.
Με τη Δάφνη συμβαίνει το ακριβώς αντίθετο σε οδηγεί στον ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ μέσω της γλυκιάς ηδονής δίπλα της είσαι ευτυχισμένος. Το μόνο που θέλω να κάνω αν δεν την πηδάω είναι να την κοιτάζω, να την χαϊδεύω να την παίρνω αγκαλιά. Όταν είμαι μέσα της είμαι αλλού σε έναν παράλληλο κόσμο όπου δεν με νοιάζει τίποτα παρά μόνο εκείνη. Είναι και διάολος και άγγελος ανάλογα ποια στιγμή επιλέγεις να την παρατηρήσεις. Η κβαντική φυσική και το παράδοξο της γάτας του Σρέντινγκερ γράφτηκαν για εκείνη. Είναι ταυτόχρονα δισυπόστατη και καυλιάρα και γλυκιά και κυρία και πουτάνα και άγγελος και σειρήνα. Ευχαρίστως να χαθώ μαζί της στη λήθη.

Στο σεξ πάντα δίνει τον καλύτερο της εαυτό, το στοματικό της είναι από τα καλύτερα και πάντα κάθε φορά που την συναντάω είναι πιο βελτιωμένη από την προηγούμενη. Είναι μαθήτρια υπάκουη και δασκάλα για άλλες κοπέλες που καλά θα κάνουν να μάθουν από εκείνη πέντε πράματα.

Να είναι πάντα καλά ευτυχισμένη και γερή δυνατή με υγεία.
PW
pussy wagon
review reaction 1 hornyasfuck, OUROBOROS
14 Μαΐου, 2021
Τι φοβεροί γαμιάδες συχνάζουν εδώ μέσα, ο ένας στους δύο (τουλάχιστον) κάνει τα κορίτσια να χύνουν, να βογκάνε, να τους γυρίζουν τα μάτια, να γυρνάνε το κεφάλι 360 μοίρες, να μιλάνε αραμαϊκά με άριστη προφορά και πλούσιο λεξιλόγιο και να βλέπουν οράματα και να διαβάζουν το φλυτζάνι. Αλλά πάντα στο τέλος παίρνουν τα 140 ή όσα και πάνε στον επόμενο ραντεβού...
review reaction 1 review reaction 3 tawara, hornyasfuck, john8 και 2 άλλα μέλη
14 Μαΐου, 2021
Το κορίτσι ειναι όντως υπέροχο
review reaction 1 hornyasfuck, OUROBOROS
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5