Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Call-Girls 704986
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να αναφέρω ότι η συνάντηση με το κορίτσι έγινε πριν καιρό αλλά την θυμάμαι σαν να γινε χθες..
Συνάντηση λοιπόν με την Αντρι στο γνωστό μέρος. Με το που μπαίνει μέσα με το διχτυωτό ολόσωμο που φορούσε έπαθα την πλάκα μου.. Βυζια τούμπανο, τσιμπουκοχειλα απίστευτα, περιποιημένη, μες την καβλα απλα.. Μου γύρισε το μάτι κι άλλο, ήμουν που ήμουν.. Με είδε ότι είχα έρθει με άγριες διαθέσεις και τρόμαξε. Θυμάμαι έμπαινε στο δωμάτιο δειλά δειλά και όσο την στριμωχνα προς την γωνία του δωματίου και την πολυθρόνα με κοιτούσε περίεργα και έκανε μισα βήματα.. Δεν αντέδρασε άσχημα όμως σε καμιά περίπτωση.. Μετά που καθόμασταν και τα λέγαμε μου αποκάλυψε ότι τρόμαξε αρχικά που νε είδε με το μάτι αγριεμένο ?.
Στα του αγώνα.. Πιπα ατελείωτη το κορίτσι. Μπάλες, dp, δεν αφήσε τπτ απεριποιητο. Γλύψιμο παντού.
Το γαμησι ήταν ατελείωτο και μοναδικό. Αντέχει τρελό σφυροκοπημα. Κωλος, μουνι, πάλι κωλος. Χωρίς μα και μου. Αν βρεις την χημεία μαζί της θα περάσεις μοναδικά. Στην τελευταία προσπάθεια, επειδή δεν τελείωνα με τπτ και ήθελε να τελειώσω, άρχισε να με τσιμπουκωνει και να με γλύφει παντού... ώσπου ηρθε το τελείωμα στο στόμα της και δεν αφησε σταγόνα το κορίτσι...
Πραγματικά PSE η φάση σαν σε εκείνες τις ταινίες του Big Rocco ?

Στα ενδιάμεσα brakes, καθόμασταν τα λέγαμε. Κέρασε ποτάκι. Μου βάλε και χέρι γτ είχα κλείσει δωμάτιο χωρίς να πω ότι θα βρεθώ με το κορίτσι για να χω σπέσιαλ μεταχείριση από το Bill ❤️
Την πέταξα και μέχρι το σπίτι της μιας και ήμουν ο τελευταίος.. Σταματήσαμε να πάρει και κατι junk foods απο το περίπτερο ?. Με κέρασε και κρουασάν ?.. Απίστευτο άτομο και καλή ψυχή.

Overall, μοναδική εμπειρία με το κορίτσι η οποία και θα επαναληφθεί λίαν συντόμως.. Περιμένω την κάθοδο της...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
FireHead_69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
771
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, koukoskoukou, Ntaffy2 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2021
Πολύ καλό παιδί η Αντριάννα
review reaction 1 hornyasfuck, FireHead_69
14 Μαΐου, 2021
Πολύ ναι, συμφωνώ
review reaction 1 hornyasfuck, livornezos
14 Μαΐου, 2021
Να επιβεβαιώσω κάτι πολύ σημαντικό. Μίλησα στο τηλέφωνο μαζί της, κάναμε κουβέντα για κάτι συγκεκριμένο. Όσο και αν προσπαθούμε λοιπόν φιλαράκια μου, ο χαρακτήρας μας δεν κρύβεται. Για να μην το κουράζω, η Αντριάννα είναι απίστευτη ψυχούλα. Θα έλεγα, μοναδική περίπτωση καλού παιδιού, παρότι κάνει αυτό το ψυχοφθόρο επάγγελμα. Να την προσέχετε...
review reaction 1 hornyasfuck, FireHead_69, livornezos
14 Μαΐου, 2021
2 ωρες 100 ευρω με κωλο η εκανες λαθος ?
review reaction 1 FireHead_69
14 Μαΐου, 2021
Να διορθώσω,
Είναι 240 το συνολικό τίμημα.. Όχι 100.
100+20 το αναλ.
Θενξ!
15 Μαΐου, 2021
καλησπέρα υπάρχει κάποιο τηλέφωνο η κάπου που μπορώ να την βρω ?
C
Chrispap24
15 Μαΐου, 2021
αντε τυχερουλη εφαγες και κρουασαν!!! χαχχα
review reaction 3 FireHead_69
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7