Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 19 10
Call-Girls 39184
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
...μιας και υπήρχε λίγος διαθέσιμος χρόνος...είπα να ψωνίσω κάτι για να χαλαρώσω από την πίεση που είχα στην αρχή της ημέρας...

...ήμουν μεταξύ της Αleksandra από Glamour...και της Amyra από τους Αγγέλους...(δοκιμασμένες και οι δύο)...

...ήθελα δοκιμασμένη κοπέλα...για να είμαι σίγουρος ότι θα με χαλαρώσει...όχι να κάνω τον κασκαντέρ...και να τρακάρω με καμία σαν την Avrora πάλι...

...την Αmyra την είχα τιμήσει στο προηγούμενο tour...αλλά δεν είχα γράψει κριτική...(δεν έχω πάντα τον χρόνο και την διάθεση να γράψω)...

...δεν είχα γράψει...αλλά εκτός αυτού...κατά έναν περίεργο τρόπο δεν θυμόμουν και τίποτα από την προηγούμενη συνάντηση!!...ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ...μόνο ότι είχα περάσει πολύ καλά...και ότι από τότε είχα αποφασίσει να την ξαναδώ σε επόμενο tour που θα κάνει στην χώρα μας...

...προσπάθησα ξανά και ξανά να θυμηθώ κάτι...δεν τα κατάφερα...οπότε οδηγούσα για το ξενοδοχείο και παραμίλαγα...

..."αλτσχάιμερ έχεις πάθει μαλάκα!?!?".........¨θυμάσαι τις φόλες,και δεν θυμάσαι αυτές που ήταν καλές?!"...

...μην σας μακρυγορώ...φτάνω στο Prive...φτάνει και η μικρή...επανέρχεται στην μνήμη μου το πρόσωπο της...αλλά πάλι δεν μπορούσα να φέρω στο μυαλό μου κάτι από την προηγούμενη συνάντηση...

...η κοπέλα δεν με αναγνώρισε...γιατί πρόσφατα άλλαξα χτένισμα...έγινα σαν τον Κιμ Γιονγκ Ουν...με αποτέλεσμα να είμαι αγνώριστος ακόμα και από αυτούς που με ήξεραν!...Μεγάλο χαμόγελοΧαχαχα!

...anyway...

...από την αρχή ήταν πολύ χαμογελαστή και ομιλητική...αλλά ήταν εμφανής και μια ελαφρά αμηχανία...

...ποια δεν θα ήταν αμήχανη αν είχε τον Κιμ μπροστά της?!?...Χαχαχα!Πλατύ χαμόγελο

...καθόταν σε έναν διθέσιο καναπέ...οπότε αποφασίζω να κάτσω δίπλα της...και να συνεχίσω την πάρλα...χωρίς να απλώσω κατευθείαν τα ξερά μου...ώστε να πάρει έτσι ένα πρώτο μήνυμα...

...όταν της είπα ότι την είχα ξαναδεί στο προηγούμενο της tour...και πως είχα περάσει όμορφα μαζί της...δεν με θυμήθηκε...αλλά έχω την αίσθηση ότι ανακάλεσε από το παρελθόν της όλους τους μαλάκες που είχε συναντήσει...δεν βρήκε το πρόσωπο μου ανάμεσα τους...οπότε σφύριξε η λήξη της κατάστασης αυξημένης επιφυλακής!!...:):)

...δεν έχει νόημα να αναφερθώ στις ερωτροπίες μας...στις υπηρεσίες της κοπέλας...και στην περιγραφή του σώματος της...γιατί έχουν δωθεί αρκετές πληροφορίες από αξιόπιστους συναγωνιστές...

...στην αρχή την άφησα να κάνει τα δικά της...και όταν κουράστηκε ανέλαβα εγώ...όμορφα ήταν...σε αθόρυβους gfe ρυθμούς!...

...ακολούθησε ένα ντουζάκι για να ξεπλυθεί...και όταν βγήκε από το μπάνιο,μου είπε ότι με θυμήθηκε...από τον τρόπο που την χάϊδευαν τα χέρια μου!...ΈρωταςΈρωτας...

...έκανα ότι δεν κατάλαβα...της είπα ότι τα χέρια μου είναι σκληρά και ταλαιπωρημένα από την δουλειά...αλλά η αλήθεια είναι ότι είχα καταλάβει τι εννοούσε...

...υπήρχαν ακόμα 15 λεπτά διαθέσιμα...δεύτερο ημίχρονο δεν με ενδιέφερε...οπότε ακολούθησε χαλαρή κουβεντούλα για ένα από τα όνειρα της ζωής της...

...η κοπέλα προτείνεται για όσους αναζητούν χαμόγελο και gfe...για όσους θέλουν ένα πολύ όμορφο και δοτικό κορίτσι...χωρίς πλαστικούρες και tattoo...για όσους θέλουν ένα φρέσκο πλάσμα να τους ξεκουράσει και να τους αποφορτίσει...Γερο-μύστης

...οι απαιτητικοί γαμιάδες που αναζητούν μια αλαλάζουσα από την κάβλα παρτενέρ,θα πρέπει να κοιτάξουν αλλού...

...αυτήν την φορά θα μείνει για 2 μήνες...οπότε μην σπρώχνεστε...με ρέγουλα!!...εντάξει ρεμάλια??...Χαχαχα!

ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 12, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
W
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tatoi, Tony Montana141079, Aragorn135 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού