Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 98 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 263960
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλημερα σε ολους

.στην ερωτηση θα την ξανασυναντουσες και στην γενικη εντυπωση που βγαζουμε απο καθε κριτικη παιζουν ρολο διαφοροι παραγοντες υποκειμενικοι και αντικειμενικοι
....το συνηθως τριπτυχο ειναι.....εμφανιση,κοστος, και το αν περασαμε καλα......
.....να αιτιολογησω τον τιτλο λοιπον ασφαλης β επιλογη ξεκινωντας αναποδα απο οτι συνηθως
...περασα καλα....;...σαφεστατα ΝΑΙ...η κοπελα ειναι σοβαρη ευγενεστατη και κοινωνικη....στον αγωνα ειναι εμπειροτατη μορει να σε διαβασειο αλλα μπορει και να σε καθοδηγησει στοματικο υψηλου επιπεδου στησιματα επισης....μια μικρη ισως παρατηρηση οτι χωρις να ειναι ενοχλητικο η να ειναι πολυ εμφανες βγαζει εναν σχετικο επαγγελματισμο τυπου ειναι σαφες για το τι εχω ερθει να κανω και για ποιο λογο...επαναλαμβανω εμενα δεν με ενοχλησε καποιον αλλον ισως...
...στην εμφανιση...σε σωμα οτι βλεπετε....ωραιο φυσικο στηθος ελαφρα χαλαρωση στην μεση και στα οπισθια αλλα σε καθε περιποτωση οχι κατι αντιαισθητικο και οχι κατι που δεν περιμενα και εμενα προσωπικα δεν με χαλασε
...προσωπο.....εδω οχι κατι ιδιεταιρο ,οχι αδιαφορο μεν, αλλα φανερωνει την ηλικια της...επισης πεντακαθαρη και σε ντυσιμο πολυ προσεγμενη...προσημο θετικο
...και παμε στην γενικη εντυπωση...εχουμε μια κοπελα που περασα παρα πολυ καλα....σε εμφανιση με οποιους αστερισκους γενικα σεξυ και θελκτικη ......
....α επιλογη οσον αφορα το συνολο...γιατι β επιλογη στον τιτλο...;.....το κοστος.....δεν ειμαι απο αυτους που μπαινουν στην διαδικασια να κοστολογουν τις υπηρεσιες των κοριτσιων δεν το βρικω σωστο.....εχω ομως την επιλογη να μπορω να κανω συγκρισεις αναμεσα κοστη που παρεχονται σε περιπτωσεις που περναω το ιδιο καλα.....με βαση λοιπον αυτο με το ιδιο κοστος η και μικροτερο προσωπικα εχω βρεθει με κοπελες που ηταν αξιολογες σε αποδοση, εξισου καλης η καλυτερης εμφανισης
αρα.....συμπερασμα....αξιολογη παρουσια....ασφαλης επιλογη....χανει στον νημα του ανταγωνισμου για λογους κοστους...αυτα ελπιζω να βοηθησα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.665
Πόντοι:
8.220
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, chris1955, alpula και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2021
Πότε την είδες ρε φιλαράκι? Γιατί εγώ πού την συναντάω κάθε εβδομάδα μου έχουν πει λείπει διακοπές, εσύ ποτέ την είδες? Όσο για το κόστος έχει το ποιό νορμάλ τού γραφείου! Και είναι ένα κορίτσι που δεν τρώει το χρόνο σού με το να κάνει πράγματα να περάσει η ώρα, πχ 10 λεπτά ντους αλλά 10 ενδιάμεσα, 5 λεπτά τσιγάρο όπως έχω συναντήσει σε άλλες, είναι πανό στο κεφάλι σού να σού κάνει ότι θες εσύ, εμένα πού κλείνω 2 ώρες η μία είναι μασάζ και ποτέ δεν χρέωσε παραπάνω, οπότε μην πεις ότι 150 είναι πολλά όταν το γραφείο έχει 180,300 και δεν κάνουν ούτε τα βασικά..
review reaction 1 hornyasfuck, stsven, linear
11 Μαΐου, 2021
Καλησπέρα φίλε ...καταρχήν είναι άκομψο να αμφισβητείς την πληροφορία που διαβάζεις αφού δεν υπάρχει αφενός ημερομηνία αφετέρου δεν νομίζω να υπάρχει υποχρέωση αναφοράς για το πότε την είδα...
...τώρα επί της ουσίας...η άποψη μου για την κοπέλα είναι πολύ καλή και όπως ανέφερα πέρασα πολύ καλά ..και σε αυτή την περίπτωση όμως θα ήταν άκομψο να αμφισβητηθεί η υποκειμενική μου άποψη....
Όσον αφορά το κόστος δεν το συνέκρινα με τις τιμές του ίδιου γραφείο που όντως είναι η χαμηλότερη αλλά με άλλες ανταγωνιστικές κοπέλες.....αυτά τα ολίγα επαναλαμβάνοντας ότι την κοπέλα άνετα την ξανασυναντουσα πχ όμως ως πρώτη επιλογη
review reaction 1 hornyasfuck
11 Μαΐου, 2021
Δεν κρίνω την εμπειρία τού καθενός που συναντάει ένα κορίτσι, σε ρώτησα γιατί λείπει εδώ και δύο εβδομάδες πού εγώ την ζητάω και δεν την βρίσκω! Μού έκανε εντύπωση όπως σου έγραψα γιατί αναφέρεις τιμή, τα γραφεία περίπου στης ίδιες τιμές παίζουν, απλός το Μαγικ έχει και αρκετές ακριβές οπότε μιλώντας για τα 150 είναι νορμάλ, τώρα αν συγκρίνεις με ανεξάρτητη σε πληροφορώ τα ίδια η λιγότερα περνούν στο γραφείο! Με ανεξάρτητη παλιά εμπειρία μου χρέωσε φίλη, μασάζ, δεν κρίνω την εμπειρία σού γιατί στο καθένα μας είναι διαφορετικά, εξάλλου υπάρχει καρτέλα με πληροφορίες και σχεδόν 50 κριτικές από δύο γραφεία ,όταν διαβάζεις 35 ξέρεις ότι θα σού έρθει μία έμπειρη γυναίκα, τώρα η ομορφιά είναι θέμα γούστου ! Διαβάζω κριτική αποθέωσης μικρής και στο ραντεβού με μένα δεν έκανε τίποτα και μύριζε! Και πάλι στο ξαναλέω δεν αμφισβήτησα αυτό εξάλλου μπορώ να το μάθω από την ίδια..
review reaction 1 hornyasfuck, stsven
12 Μαΐου, 2021
Η φράση 《βγάζει έναν σχετικό επαγγελματισμό》πάντα με οδηγεί στον σχολιασμό.
Αλήθεια τώρα, όταν κλείνεις ένα ραντεβού για να γαμήσεις, για να το πω ωμά, τι πραγματικά περιμένεις ή μάλλον τι προσδοκάς; Ο στόχος δεν είναι δηλαδή να βρείς μία επαγγελματία, που να σε πάρει απ' το χεράκι, να κάνει τα επαγγελματικά της κόλπα και με το σφύριγμα της λήξεως, να σε χτυπήσει στην πλατούλα και να σου πει με τρόπο: Άντε στην γυναικούλα σου τώρα και δώστης κι αυτής της έρμης λίγη χαρά, αφού σ' έκανα μάγκα εγώ. Τον ερασιτεχνισμό τον εισπράττουμε από την γυναίκα μας ή το γκομενάκι μας. Μπουχτήσαμε απ' αυτό...
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, Dragon18
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4