Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 15 10
Call-Girls 28688
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Άλλη μια επιλογή από καιρό πριν, που λόγω κατάστασης πήγε πίσω..

Στην ώρα της χτύπησε την πόρτα και με την είσοδό της πιστοποίησα αυτά που είχα μελετήσει από σχόλια και κριτικές. Ένα φρέσκο χαμογελαστό κορίτσι, αρκετά όμορφο, σε ένα μαύρο φόρεμα εφαρμοστό που την κολάκευε και τις κλασικές πράσινες γόβες.

Περιποιημένο κορίτσι με θετική αύρα και χαμογελαστή. Μοσχομύριζε, ωστόσο έκανε και το απαραίτητο ντουζάκι της.

Κορμάκι γυμνασμένο, λεπτό αλλά δυνατό. Μικρά στηθάκια, ρωγιτσες τραγανές, κωλάκι πεταχτό και άκρα περιποιημένα.

Σε χρόνο dt την έκανα κούνια και την έγλειφα σε δόσεις. Την εξίταρε αυτό και με έχυσε με σπασμούς!

Τα γλωσσόφιλα είχαν την τιμητική τους ή δε πίπα με πλουραλισμό, αλλαγή τέμπο και καθοδήγηση στις λεπτομέρειες. Δεκτική και δοτική σε ρυθμούς gfe με δυνατές στιγμιαίες εξάρσεις, όπου έκοβα ρυθμό για να κρατηθώ.

Δοκιμάσαμε αρκετές στάσεις και δεν μάσησε πουθενά. Στο doggy έδωσε ρεσιτάλ προσπαθώντας να τον πάρει μέχρι τον οισοφάγο!

Κάτι ψέλιζε ενδιάμεσα κι εγώ στα όρια της έκρηξης.. Τα φιλιά της με έστειλαν στο φίνις κι εγώ της ανταπώδωσα ένα γερό χύσιμο στο κορμί της.

Κι ενώ όλα έδειχναν ότι τελειώσαμε έκατσε δίπλα μου σαν την κοπέλα μου και μιλήσαμε, γελάσαμε και με έκανε να νιώσω τόσο ωραία, λησμονώντας για πολλά λεπτά ότι ήμουν με ένα call girl!

Δεν ήθελα και δεν ήθελε να φύγει, μου έλεγε πόσο όμορφα πέρασε και το έβλεπα στο χαμόγελό της. Φώτιζε το πρόσωπό της από χαρά και ευχαρίστηση κι εγώ είχα διπλή χαρά.

Την συνόδευσα με ένα βαθύ φιλί και ανανέωσαμε τη συνάντησή μας για τον Ιούλιο που θα ξαναέρθει.

Παρεμπιπτόντως αυτή την περίοδο, τέτοια ραντεβού μου ανεβάζουν τη διάθεση και ψυχολογία μέχρι να περάσουν τα δύσκολα.

Να ευχαριστήσω και το γραφείο που δε μου χρέωσε την αρκετή καθυστέρηση. Το εκτιμώ πάρα πολύ!!

Υγεία και αισιοδοξία σε όλες και όλους!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
186
Likes:
11.814
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, mallias20 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού