Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 55 10
Call-Girls 158977
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέμπτη απόγευμα μετά από μια μακράς διαρκείας virtual συνάντηση με βρίσκει να αναζητώ την χαλάρωση στο site του yourangels. Η φωτογραφία της Αναστασίας μου έφερε μια λέξη στο μυαλό...... Prime, Prime numbers, Prime men /females, μια λέξη αρκετά λακωνική που όμως κρύβει χιλιάδες σελίδες εξηγήσεων και αναλύσεων. Έστειλα μήνυμα στο Γραφείο χωρίς να το σκεφτώ και ζήτησα να την δω το συντομότερο δυνατό. Το γραφείο όπως πάντα ανταποκρίθηκε χωρίς περιττές κουβέντες και χάσιμο χρόνου. Σε λίγη ώρα βρισκόμουν στα γνώριμα ευρύχωρα suites του Priamos Ηλιούπολης να περιμένω με ενδιαφέρον την φιγούρα που μου έφερε στο μυαλό την συγκεκριμένη λέξη. Η (Γυναίκα) ηρθε στην ώρα της, θα ήταν πολύ άδικο από μέρους μου να την πω κοπέλα καθώς η φιγούρα ήταν ζουμερή στα κατάλληλα σημεία, με ένα πολύ όμορφο φωτεινό και άσπαστο πρόσωπο, μεγάλα μάτια και θετικό χαμόγελο. Την καλωσόρισα με ενα πεταχτό φιλί και εκείνη ανταποκρινόμενη έγειρε το πρόσωπο της για να υπάρξει και συνέχεια. Την ρωτησα εάν θα πιει κάτι και αμέσως έδωσα μια γρήγορη παραγγελία για ποτά. Μου ζήτησε συγνώμη χαμογελαστά και πήγε να φρεσκαριστεί αφήνοντας εμένα να προσπαθώ να καταλάβω τι τελικά με έκανε να χαμογελάω. Βγαίνοντας από το μπάνιο με μια πετσέτα την οποία και έδιωξε ξαπλώνοντας στο κρεβάτι σαν cougar. Το παιχνίδι άρχισε με εμένα να προσπαθώ να μετρήσω πόση σάρκα εχω να ακουμπήσω και να εξερευνήσω, όλο μου το μέτρημα σταματούσε σε αυτό το βλεμμα που μου φώναζε έλα κοντά και θα σου δείξω τι σημαίνει γυναίκα. Εκεί ηρθε η απάντηση στην προηγούμενη ερωτηση για τι με έκανε να χαμογελάω....η συνάντηση με μια Prime. Το σεξ ήταν άπειρο η γυναίκα απλά είναι μια φονική μηχανή που όπως μου εξομολογήθηκε όταν ο άλλος της αρέσει μπορει να κάνει πραγματικό σεξ όλη νύχτα....όσο περισσότερο πίεζα τόσο ανταποκρινόταν εκείνη. Νομίζω ότι χωρίς υπερβολές ότι έχασα πάνω από ένα λίτρο ιδρώτα σε όλο το παιχνίδι. Υπάρχουν πολλές καλές εμπειρίες από τον χώρο αλλά λίγες έχουν μέσα τους περηφάνια. Η Αναστασία είναι μια γυναίκα γεμάτη περηφάνια γιατι γνωρίζει τι δυνατότητες έχει και γνωρίζει ακόμα καλύτερα να τισ διοχετεύει έτσι που ο άλλος να παιρναει σε μια άλλη διάσταση την ώρα που του δίνεται. Δεν μπόρεσα να βρω κάτι αρνητικο όσο και αν έψαξα. Ανατομικά είναι χάρμα οφθαλμών, γευστικά είναι σαν Sherry (πολλές γευστικές νότες που στέλνουν τον ουρανίσκο σε ταξίδια εξωτικά) και γουργουρίζει απίστευτα όταν την περιποιησε. Το ανταποδοτικό πλεονέκτημα είναι εκτός κλιμακας, πρακτικά επιτίθεται με σκοπό να στα πάρει όλα υγρά και άυλα έτσι που στο τέλος να μην βλέπεις τίποτα παρά μόνο την εικόνα της ευχαρίστησης προσωποποιημένη. Η γυναίκα έδωσε ψυχή και σώμα στο ραντεβού, σε ευγενικά διστακτική ερωτηση που αφορούσε εάν δίνει την πίσω πόρτα μου απάντησε με τα μάτια της να αστράφτουν ότι πάντα έχει όρεξη για το συγκεκριμένο μενού και το απολαμβάνει ιδιαίτερα. Η ώρα πέρασε μου ζήτησε ξανα συγνώμη και πήγε να φρεσκαριστεί. Την αποχαιρέτησα με ένα φιλί στην πόρτα σκεπτόμενος την νέα πτυχή/σημασία που έδωσε αυτή η Γυναίκα στην λέξη Prime.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 06, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
OUROBOROS
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.873
Πόντοι:
7.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, olddog, roughfucker και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2021
Λύσσα το έκανες φίλε, σκέτος μπακαλιάρος.
review reaction 3 hornyasfuck, piko
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1