Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 698301
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για την Αντριάνα έχουν γραφτεί πάρα πολλές καλές κριτικές και σε όλες προσυπογράφω.
Σώμα άψογο, δοτική και στην εργασία της αλλά και ως άνθρωπος, πρόσωπο εξαιρετικό, στήθος και πισινός θεσπέσια, είναι καταπληκτική γυναίκα και πολύ καλό παιδί.
Σίγουρα αξίζει την επίσκεψη όλων σας φίλοι μου υπερήρωες, πρόκειται για την Σκάρλετ Γιόχανσον ημών των φτωχών.
Ειδική αναφορά αξίζει για το πρόσωπο της, διαβάζοντας εδώ κριτικές για την κοπέλα είχα σχηματίσει την εντύπωση στο κεφάλι μου πως θα συναντούσα ένα σκυλί του πολέμου στην φάτσα όμως διαψεύστηκα ευχάριστα, έχει γλυκό πρόσωπο ,λεία επιδερμίδα, υπέροχα χείλη, το στήθος της είναι διαστημικό και ο πισινός της από άλλον πλανήτη!
Οσοι ακόμη δεν την έχετε επισκεφτεί σπεύσατε ταχέως και φεύγοντας θα ευχαριστείτε τον καλό σας γείτονα άνθρωπο αράχνη γι αυτήν την κριτική που σας γράφει.
Τέλος θέλω να αναφερθώ στον χαρακτήρα της που επίσης με εξέπληξε ευχάριστα, όπως είναι στο sex δοτική έτσι είναι και ως άνθρωπος, έντιμος άνθρωπος που σου μιλάει κοιτώντας σε μέσα στα μάτια πράγμα που είναι σπάνιο στον κόσμο μας πλέον, με μια φράση θα έλεγα πως την χαρακτηρίζει το make peace, sex and not war!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 05, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
239
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, Ntaffy2, THV και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2021
like στη κριτικη σου φιλε μου !!!καλο θα ηταν να γραφεις και το κοστος στις κριτικες σου
review reaction 1 jpm
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1