Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ίσως η πιο υποκειμενική μου κριτική ως τώρα. Η κοπέλα είναι πανέμορφη αδικείται πολύ από της φωτογραφίες. Ναι οκ, έχει πολλά τατουάζ, αν σας ενοχλούν έχετε το κατά νου. Είμαι αρκετά τακτικός πελάτης του γραφείου τα τελευταία 3 χρόνια. Δεν έχει ξαναφέρει τέτοια κοπέλα σε εμφάνιση ποτέ.
Από πρόσωπο απλά ότι ωραιότερο έχω πάρει στην βιζιτοκαριερα μου. Σώμα 9 λόγω του σχετικά μικρού στήθους και των τατουάζ. Σφιχτό με κατάλευκη επιδερμίδα. Αν έχετε κάποιο απωθημένο με τα τις γυναίκες που παίζουν τα ξωτικά στο lord of the rings να η ευκαιρία.
Από επιδόσεις μια χαρά. Με περίμενε γυμνή μετά το ντουζ μου και άρχισε μια ικανοποιητική πίπα. Αφήνει δάχτυλα και έδειξε να της αρέσει η δίκη μου περιποίηση. Λόγω του μικρού ραντεβού την βάζω απευθείας στα 4, στην αρχή ζορίστηκε λίγο αλλά μετά έστρωσε και αντεχε μια χαρά με βογκιτα φυσιολογικού επιπέδου . Αλλαγή σε ιεραποστολικο, πιο έντονος ρυθμος και τέλος.
Αγγλικά δεν πολυξερει κάτι που μου τόνισε και το γραφείο, αλλά δεν πήγα εκεί για να ανοίξουμε κουβέντα.
Σίγουρα θα γίνει στανταρακι μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
808
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, Peter Pan(2), olddog και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2021
Γυναίκες από το lord of the ring....με έψησες αρκετά φίλε μου!!
Θα επανέλθω!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1