Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 12 10
Call-Girls 20894
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η πρώτη μου επιλογή η Joanna αλλά είχε ρεπό , οπότε πέρασα στην δεύτερη επιλογή μου την Mila.
έφτασε το κορίτσι στην ώρα του, μασκούλα , φορεματάκι ανοιξιάτικο με γιακαδάκι λευκό σαν μαθητριούλα, δεκάποντες μαύρες γόβες και καλσονάκι ίδιου χρώματος.
Βγάζει μασκούλα και φιλάκι σταυρωτό. Φατσούλα γλυκιά με ξανθά μακρυά μαλλιά.
Φαινόταν κάπως μαγκωμένη και περίμενε οδηγίες . Το λύσαμε αυτό και ζήτησε να πλυθεί.
Επέστρεψε με τα μαύρα εσώρουχα της, κορμάκι αδυνατούλικο αλλά γυμνασμένο και μινιόν μιας και είναι χορεύτρια σε στριπ κλαμπ , λείπανε 10 πόντοι από την πρώτη εντύπωση, μανιτζέβελο μωράκι, ποδαράκια καλλίγραμμα, ποπουδάκι καλοσχηματισμένο και στη θέση του, όλα όπως της τα έδωσε ο θεός, χωρίς χρωματικές παρεμβάσεις και χωρίς το κλασσικό σκουλαρίκι στον αφαλό.
κάθισε στον καναπέ, της πρόσφερα κρασάκι και ρώτησε εάν μπορεί να καπνίσει οπότε έδωσα το ok.
Πήγα να ανοίξω κουβεντούλα αλλά κώλωσε η νεαρά. δεν το έχει αλλά δεν με χάλασε καθόλου, μετά τις δυο πρώτες ρουφηξιές όρμησε και άρχισε τα γλωσσόφιλα. Τα έδινε απλόχερα, ρούφαγε-πιπίλιζε την γλώσσα μου, φίλαγε λαιμό και λοβό, ανατριχίλα με έπιασε. Πέρασα αντεπίθεση , φιλιά στον λαιμό, σβέρκο και πλάτη , βαριανάσαινε το κορίτσι μας, άρχισε να ψάχνει το πουλί μου με τα χεράκια της.
Της έβγαλα στο στηθόδεσμο και να σου τα μικρά αλλά φυσικά βυζάκια. Της αρέσει το γλύψιμο στις ρόγες και ανταποκρίνονται .
Το ένα χέρι στο μουνάκι της πια, το άλλο στο στήθος και η γλώσσα να πιπιλάει την ρόγα της.
Περάσαμε στο στάδιο του πεοθυλασμού, στην αρχή ήταν επιφανειακή και με χεράκι, σύντομα το έβγαλε το χεράκι και πιάσαμε αμυγδαλές.
Περιφερειακά δεν είχαμε.
Την σταμάτησα για να μην ... και άρχισα να την περιποιούμαι, αφήνεται στο γλύψιμο σου, μουνάκι καθαρό , δέχεται δακτυλάκι, υγραίνεται και χύνει , ηδονίζεται με το να γλύφεις τα πέλματά της καθώς και τα δάκτυλα των ποδιών της. Μην ξεχάσω δακτυλάκι πίσω no , γλωσσίτσα yes !!!
Άλλο σάλιο δεν είχα βρε παιδιά , όπου έβρισκα σάρκα έγλυφα.
έφερε το προφυλακτικό , μου το φόρεσε με το στοματάκι της και ζήτησε να πάμε σιγά-σιγά στην αρχή.
Ζορίστηκε λιγουλάκι όταν σε μια αλλαγή την έβαλα δλδ να καθίσει πάνω. Δεν παραπονέθηκε αλλά έβλεπα στην γλυκιά φατσούλα της να αλλάζει έκφραση.
Τελειώσαμε αφού στο τέλος ανέβασε και κείνη ρυθμούς και ζήταγε δυνατά και γρήγορα.
ντουζάκι, κρασί , i-qos και ξανά μανά τα ίδια περίπου αφού δεν είχαμε να πούμε και πολλά λόγω αγγλικών. κατευθείαν στο ψητό.
Στο δεύτερο ημίχρονο είχα αλλάξει έδρα , εντός κρεβατοκάμαρας είμαστε πια. Μούσκεμα στον ιδρώτα και οι δυο, άνοιξα ανεμιστήρα οροφής σε κάποια φάση, μούσκεμα τα παπλώματα από υγρά της και λερωμένη πια την κοιλίτσα της από τα παιδάκια μου. Διδυμάκια ήταν , ένα + ένα.
Προς ενημέρωση αναχωρεί το κορίτσι σε δυο ημέρες και επιστρέφει το καλοκαίρι λέει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 28, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
331
Likes:
25.758
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, Διαγραμμένο μέλος 201295, OUROBOROS και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού