Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 19 10
Call-Girls 29336
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Φιγούρα....οι φιγούρες αποτελούσαν διαχρονικά ένα σύμβολο διαρκείας έχοντας τον τρόπο να γίνονται ανεξίτηλες μνήμες... Χρειάστηκαν όχι 1 αλλά 2 ραντεβού για να μπορέσω να ξεκλειδώσω την δύναμη της αποτύπωσης σε αυτή την ψηλόλιγνη φιγούρα. Μαύρα μαλλιά, έκφυλο πρόσωπο (όταν είναι σοβαρή), ερωτικό (όταν γελάει), αθλητικός κορμός (μικρά στήθη), ατελείωτα πόδια και ένα χαρισματικό πισινό αποτέλεσμα της τέχνης του pole dancing. Με την ΤΕΑ βρέθηκα πρώτη φορά την περασμένη εβδομάδα 21/04/2021 στον Πριαμο Ηλιούπολης. Το ραντεβού κύλησε σε αρκετά δυνατούς ρυθμούς και η κοπέλα ήταν παραπάνω από εντάξει σε όλα της. ΟΜΩΣ κάποιες στιγμές όταν χαλάρωνε τα μάτια της μου έλεγαν ότι σαν γυναίκα έχει και άλλα πράγματα να δώσει και σιωπηλά ζήτησε μια δεύτερη ευκαιρία. Έτσι εχθές 28/04/2021 μετά από μια Λακωνική γραπτή συνομιλία με την Νικόλ (γνωστή για την αποτελεσματικότητα της με λίγα λόγια) η ΤΕΑ ηρθε στον Πριαμο Ηλιούπολης το απόγευμα της ίδιας ημέρας. Μου χτύπησε 5 λεπτά νωρίτερα από την καθορισμένη ώρα του ραντεβού. Ανοίγοντας αντίκρισα ένα λαμπερό πλάσμα που μου έδωσε την εντύπωση ότι είχε την ίδια προσμονή με εμένα για αυτό το ραντεβού. Μπαίνοντας μου χάιδεψε το πουκάμισο και μου έκανε σχόλιο ότι το ντύσιμο είναι πολύ ωραίο πέφτοντας στην αγκαλιά μου και φιλώντας με με πάθος. Δεν μπόρεσα να συγκρατήσω το χαμόγελο το οποίο βγήκε την ώρα που οι γλώσσες μας χόρευαν και εκείνη ξαφνιάστηκε αλλά δεν κόπηκε, γέλασε έξυπνα και με έσπρωξε προς το κρεβάτι. Μου αρέσει να εχω το πάνω χέρι αλλά εκείνη τη στιγμή ήθελα άλλον στο τιμόνι. Έπεσε επάνω μου στο κρεβάτι και οι δυο ντυμένοι και άρχισε με απαλές κινήσεις να ξεκουμπώνει το πουκάμισο ενώ το ένα μου χέρι ήταν στο σβέρκο της και το άλλο έψαχνε αυθάδικα το κούμπωμα του στηθόδεσμου. Τα περιττά βγήκαν και τα κορμιά γυμνώθηκαν, γνώριμη εικόνα μονό που τώρα ήταν πιο ζεστή και άπειρα πιο θετική προς το μέρος μου. Παίρνοντας πίσω το τιμόνι η πρώτη κίνηση ήταν να απολαύσω αυτό το τόσο φιλόξενο αλλά συνάμα αλήτικο αιδοίο (έχει piercing). Έβαλα όλη μου την εμπειρία και επιβραβεύτηκα με φωνές, σπασμούς και αρκετό νέκταρ. Έμεινε εκεί να συνέλθει ενώ εγώ ξάπλωσα δίπλα της ,με το ένα μου χέρι να τρέχει από τα γόνατα μέχρι το πρόσωπο και εισπράττοντας ήχους της ευχαριστημένης γάτας. Το σκηνικο όμως άλλαξε και ηρθε η ώρα να ανοίξω τα δώρα μου....το στοματικό της με έμπειρο παιχνίδι της γλώσσας, με εναλλαγές γλωσσοφιλα και γλύψιμο του στήθους μου....η εναλλαγή των στάσεων δυναμική μέχρι έμενα με καθισμένη και εκείνη στα 4 και ψαλίδι για ολοκληρωτική διείσδυση. Όλη την ώρα με είχε γραπωμένο από τα κωλομέρια και μου έδινε εντολές να μην σταματήσω. Τελείωσα τόσο δυνατά που ζαλίστηκα ενώ την είχα μπρούμυτα με το μαξιλάρι στην κοιλιά της να κρατάει τουρλωμένο τον θεϊκό θαυματουργό πισινό της (όχι ότι χρειαζόταν το μαξιλάρι για να το κρατάει όπως πρέπει). Ιδρώτας απίστευτος ένα κοκτέιλ από αλάτι, ορμόνες και αρώματα παντού. Όπως πάντα δεν πρέπει να ξεχάσω να αναφέρω ότι τα άκρα της είναι ένα και ένα για foot fetish, μικρά συμμετρικά δακτυλάκια (κουφετάκια) βαμμένα σε σκούρο χρώμα περιποιημενα στο max. Η ώρα του ραντεβού τελείωσε πολύ γρήγορα, την βοήθησα να ντυθεί και σε όλη την διαδρομή του ντυσίματος οι γλώσσες μας δεν ξεκόλλησαν. φεύγοντας η ΤΕΑ έμεινα να σκεφτομαι την δύναμη της δεύτερης ευκαιρίας και την σκληρότητα του επαγγελματισμού!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 28, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
OUROBOROS
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.873
Πόντοι:
7.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, billinio, mixalis mixoy και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού