Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορα με την Μαρίνα. Ειχα προσπαθήσει αλλες δυο φορες πιο παλια να συναντηθώ μαζί της αλλά την μια δεν βόλευαν οι ωρες και την άλλη φορα έλειπε απο Αθήνα. Χθες ήταν η τυχαιρη μου μερα , μ απάντησε αμέσως και κανονίσαμε χωρίς καθυστέρηση μέρος και ωρα. Η μαρίνα έφτασε νωρίτερα στο ραντεβού και με πρόλαβε πριν μπω για ντουζακι. Μολις άνοιξα την πορτα έπαθα την πλακα μου...δεν περίμενα να αντικρίσω τέτοιο Ρωσικο άλογο. Για την ηλικία της μόνο απο το πρόσωπο καταλαβαίνεις οτι προκειτε για μιλφ, απο σωμα ομως τα σπαει!!!!!!!!! σε καμία περίπτωση δεν το περιέμενα και δεν εχει καμία σχέση με την φωτο που υπάρχει. Απο κορμι βαζει κατω πολλές 20χρονες...Ρωσικο αλογο ιπποδρόμου αλλωστε. Μπήκε και αυτη με την σειρά της για ντουζακι και μολις βγήκε αρχισαμε παθιασμενα γλωσσόφιλα, μετα με πεταξε στο κρεβατι και αρχισε να γλυφει βασανιστικά το σωμα μου μέχρι να έρθει η στιγμή να τον πάρει στο στομα....καλο και αργο τσιμουκι στην αρχή που ήμουν έτοιμος να εκραγώ και την σταμάτησα. Την γύρισα και την έγλειψα και εγω λιγάκι και μετα το πέρασμα σκούφου την πηρα ιεραποστολικά να βλεπω τις ατελείωτες ποδάρες της και το στήθος (ενισχυμένο με σιλικόνη). Μετα ανέβηκε αυτή από πάνω και αρχισε να ιππεύει μέχρι π τελείωσα. Ντουζάκι και οι δύο..μου έκανε και λίγο μασάζ και αρχίσαμε τον δέυτερο γυρο. Στην αρχή έτσι οπως φιλιόμασταν και ήμουν στα γόνατα στο κρεββάτι τυλίχτηκε πάνω μου και την πηρα σε στυλ όρθια, μετα αλλάξαμε αλλες 3 στασεις μέχρι να τελειώσω ξανα..δεν ξέρεις τι στάση να κάνεις μαζι της , ειναι φοβερή και αντέχει τα πάντα και έτοιμη να σε τινάξει στον αερα σαν S-300...για να μην αναφέρω τη θεα στα 4 καθώς ειναι επικίνδυνο να σε δαγκώσει το 'φιδι' της. Η κοπέλα αξίζει και με το παραπάνω και είναι VFM, εννοείται πως θα προσπαθώ να την βλέπω τακτικά από δω και περα. Εχει πολύ καλή συμπεριφορά και είναι ακομπλεξαριστη. Στη βαθμολογία αμα με άφηνε το σύστημα σε εμφάνιση σώματος , συμπεριφορά, συμμετοχή και σχέση αξίας/κόστους θα έπαιρνε 10αρια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 27, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
60€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
giorgos2226
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
2.379
Πόντοι:
3.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Διαγραμμένο μέλος 201295, TheTester και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Απριλίου, 2021
Ποιο φίδι ρε μύστη;
review reaction 3 hornyasfuck
29 Απριλίου, 2021
Που βρήκες το τηλέφωνο της κοπέλας;άμα μπορείς στείλτο μου σε προσωπικό μήνυμα.. ευχαριστω
review reaction 1 hornyasfuck
30 Απριλίου, 2021
jimbo24 Τατουαζ ειναι!! χαχαχα
review reaction 3 spipis71
04 Μαΐου, 2021
Συμφωνω και επαυξανω!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4