Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Το γραφείο πολύ καλό με εύκολη συνεννόηση και άμεσες απαντήσεις. Συνάντηση σε ξενοδοχείο απογευματινές ώρες. Είχα πάει νωρίτερα. Μετά από 20 λεπτά έρχεται. Πολύ ευγενική και ευχάριστη. Μου ζήτησε τα λεφτά μπροστά, κανένα θέμα της τα δωσα. Γδύθηκε, ωραίο το σώμα και λεπτό, αλλά μόλις εβγαλε εσώρουχα είδα στήθος πεσμένο πάρα πολύ και με ψιλοχάλασε. Έκανε ντουζ ξαπλώσαμε και στα του αγώνα. Φιλότιμη προσπάθεια στο σεξ, πίπα πολύ καλή με περιποίηση της γύρω περιοχής, φιλιά στο σώμα και γενικά αρκετά καλή προσπάθεια. Στα 4 στην αρχή ήρθε το τέλος και μετά πήγε για ντους και ακολούθησα και εγώ. Μασαζάκι μετά και πάμε για 2η γύρα πάλι με ωραία πίπα. Τη βάζω να με καβαλήσει όπου έβγαζε αρκετές κραυγές και μετά από δυνατό πέρα δώθε και πάνω κάτω ήρθε και το τέλος για 2η φορά. Μιλήσαμε λίγο άλλη μια φορά ντουζ και ντύθηκε και έφυγε. Γενικά ήταν καλή, ιδιαίτερα σε θέμα συμπεριφοράς τώρα αν εξαιρέσουμε λίγο το κορμί και μου είπε ότι ήταν 32 (με την καμία) φαινόταν για πολύ παραπάνω. Για μια φορά καλή, για επόμενες πάμε για άλλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 11, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
200
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, THV και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού