Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 296933
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατέβηκα στην πρωτεύουσα που λέτε και είπα να ξοδέψω χρήμα.
Με ιντριγκάρε η δυσκολία του να βρεις την Ιολη όποτε έψαξα με κάθε πιθανό και απίθανο τρόπο γιατί η φάση με τα μειλ δεν είναι τόσο απλή. Διάβασα για ντουο με Χριστίνα και είπα δεν βαριέσαι; Θα την βρω μέσω της χριστνας και θα κλείσω ντουο, όπως και έκανα..
Λοιπόν σκάνε μύτη σε μια υπογα που είχα κλείσει, κακιά της ώρα και μπαίνουν με την μια στο νόημα.. γδύνονται και αρχίζουν μεταξύ τους. Σαν να μην είμαι εκεί
Φίλα ψαλίδια δάχτυλα φτυσίματα, όλα. Και εγώ να μην έχω καταλάβει αν πρέπει να μπω η όχι.
Σε κάποια φάση το παίρνει γραμμή η Χριστίνα και με καλεί δίπλα της και αρχίζουν και οι δυο νς με γλύφουν, μέσα έξω.. κλάμα η φάση.. ζορίστηκα πολύ να μην χύσω. Αλλά προφανώς δεν τα κατάφερα όποτε παρτον κάτω και πάμε για δεύτερο γυρο.
Εκεί ανέλαβα. Έστησα την Ιολη και έβαλα την Χριστίνα να κοιτάει και να παίζει με τηντρυπουλα της. Μέχρι που έβγαλε τον δονητή και άρχισαν τα περίεργα. Ποιος γαμουσε ποιος γαμιοταν ούτε που κατάλαβα μέχρι που με ξανά τελείωσαν.. έκανα δυο μέρες να βρω τα πατήματα μου. Ορμάτε μάγκες..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 18, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
173
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, THV, FRANK63 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2021
2,5 κατοσταρικα 1 ωρα και μια απο τις 2 δεν γυρισε να σου δωσει κωλο (αφου το εχουν κ οι 2 στο προγραμμα τους) ; ακριβα !!!!
23 Απριλίου, 2021
Τυπε αν πονάς πίσω μάλλον τον έφαγες κι όλας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2