Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 55 10
Call-Girls 159000
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σάββατο λοιπόν, έχω κλείσει με δύο φίλους ένα airbnb σούπερ με θέα θάλασσα στη Βουλιαγμένη και τζακούζι τετραθέσιο. Ναργιλές, άραγμα. Και φυσικά ραντεβού με τρεις κοπέλες να μας φέρουν σε οργασμό.

Κλείνω την Αναστασία, χαμογελαστή αεράτη έρχεται το κορμί φαινόταν πολύ καλά στημένο. Μου είπε μετά ότι έκανε body building παλιότερα. Πάμε μέσα, πολύ άνετη, πολύ ωραία αύρα. Κάνει μπάνιο και μου έρχεται, φιλάκια και ξεκινά μια πίπα βαθειά χωρίς σχεδόν καθόλου χέρι. Πολύ άνω του μετρίου. Την σταμάτησα για να μη με τελειώσει. Μου φοράει προφυλακτικό και με καβαλάει. Με γάμησε κυριολεκτικά... ατελείωτη αντοχή. Ροντέο η Αναστασία.

Την πήρα και σε άλλες στάσεις όπως στο πλάι, στα τέσσερα, εγώ από πάνω αλλά από πάνω αυτή ήταν απόλαυση. Ακούραστη και με πολύ καλό ρυθμό. Το γούσταρε. Το στήθος σιλικονάτο αλλά τέλειο στην αφή και όψη. Την χάιδευα και την χούφτωνα ασταμάτητα, το κορμί αψεγάδιαστο. Έβαλα 9 αντί για 10 γιατί ο αγαπημένος μου τύπος κορμιού είναι πιο slim, όχι γιατί το κορμί της είχε κάποια ατέλεια.

Διάλειμμα για πίπα, μετά πάλι προφυλακτικό και το τέλος ήρθε στο στόμα της. Το έξτρα δε μου το ζήτησε (την ρώτησα πόσα θέλει να της δώσω και είπε την κανονική τιμή). Κάναμε μαζί και μπανάκι στο τέλος. Πολύ κουλ γυναίκα (30 + ηλικία) και το κορμί φανταστικό. Προτείνεται για μαραθώνιο σεξ. Ακούραστη. Και όπως πολύ πετυχημένα μου είπε και το πουλί μου κάνει για μαραθώνιο (έκανε 2-3 κομπλιμέντα και καλά - αυθεντικά και ειλικρινή. Όχι τα στάνταρ "τι ωραιος που εισαι" και "εισαι ελευθερος να σε παντρευτω" και πίπες).

Αξιοσημείωτο επίσης ότι τα πανέμορφα οπίσθιά της δέχτηκαν αδιαμαρτύρητα πολλές σφαλιάρες με αυξομείωση στην ένταση.

Κάνει και για GFE και για PSE.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 17, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, Weruloa, stavros_alani και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού