Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 55 10
Call-Girls 158989
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χρωστούμενη Κριτική. Θέλοντας λίγο να ξεσκάσω, μου την πρότειναν και η Νικόλ και η Μόνικα. ( Ρε Άντζυ που έχεις εξαφανιστεί?!) Η κοπέλα με είχαν ενημερώσει ότι η κοπελα σε σχέση με τις φωτογραφίες έχει διαφορά στο χρώμα των μαλλιών. Μου ήρθε με ένα φλωράλ φόρεμα, αλλά φόραγε και τακούνια ενώ είχα πει ότι ήθελα απλά παπούτσια, αλλά μικρό το κακό. (Μεσημέρι η συνάντηση).
Μιλάει καλά Αγγλικά, οπότε στην επικοινωνία το είχαμε εύκολα. Πήγε έκανε ένα ντους και δεν χρονοέτριψε καθόλου. Ηλικιακά γύρω στα 35 με 40 , αλλά καλοδιατηρημένη με ενισχυμένα βυζιά. Πρόσωπο το τοπ πάνω της τα μάτια που είναι πράσινα. Ξεκινήσαμε χαλαρά, μέχρι να βρούμε τα πατήματα μας, αλλά όταν ανέβηκαν οι ρυθμοί, δεν είχε θέμα και ακολουθούσε, απλά λίγο τυπικά απ' ότι μου έρχεται τώρα στο μυαλό μου. Βέβαια, καλό σημείο δέχθηκε δαχτυλοσκόπηση παντού και ίσως να έπρεπε να δοκιμάσω και πίσω πόρτα. Πάντως ήταν κυρία σε όλη της την παρουσία και πιστεύω ότι αν ξαναβρεθώ μαζί της, θα έχω πράγματα να πάρω. Θα δείξει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 12, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
olotyxeros
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.027
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, Διαγραμμένο μέλος 201295, Weruloa και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού