Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 15 10
Call-Girls 28676
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα βάλει στο μάτι αρκετό καιρό την Κατερίνα.Κατάφερα σήμερα να μια συνάντηση μαζί της σε χοτελί στα νότια (θα γράψω κριτική και για το χοτέλι).
Η συνάντηση κανονίστηκε χωρίς ιδιαίτερα θέματα.Έφτασα στο χοτελι δωματιακι ντουζάκι τζοντούλα μέχρι να έρθει το κορίτσι.
Έφτασε με 10'καθυστέρηση η οποία αναπληρώθηκε.
Στο κυρίως τώρα: Το κορίτσι το αδικούν οι φωτογραφίες έχει πολύ ωραίο πρόσωπο ωραίο κορμάκι γύρω στο 1,70.Έσκασε με ψιλοτάκουνα και λουλουδάτη φούστα με ένα μπλε πλεκτό.Τα έβγαλε γρήγορα και έφυγε για το ντουσακι
Μικρό βυζακι ωραίο κωλαράκι όμορφα άκρα περιποιημένα και γενικότερα το θέαμα θύμιζε κοπέλα που έχεις σχέση μαζί της.
Άρχισε ωραία τσιμπούκι γλύφωντας αρχίδια πουτσοκέφαλο ,κορμό με λίγο χεράκι στην αρχή.Το σκηνικό κράτηση κανά 15' όπου τη γύρισα να ανταπωδώσω και εγώ στο μικρό τρυφερρό μουνάκι της.Ερεθίστηκε και άρχζισε κάτι ρώσικα ελπίζω όχι βρισίες.
Τα πόδια διάπλατα ανοιχτά και δώσε σπάτουλα για κανά 15' επίσης ,όπου άρχισε να καβλώνει και ζήτησε το πούτσο μου να μπείς στο μουνί της.Έβαλε λίγο τζελ κάτι που με χάλασε και μπήκα ιεραποστολικά και άρχισα το γαμήσι.Η Κατερίνα είχε διάπλατα τα πόδια ανοιχτά και φαινόταν να το απολαμβάνει.Η πρώτη πιστολιά ήρθε μετά από κανά 20' μέσα στο προφυλακτικό.
Το τέλος του πρώτου γύρου την έκανε να θέλει να πιεί ποτάκι και παραγγείλαμε ουισκάκια για να χαλαρώσουμε/
Τα ποτάκια ήρθαν ήπιε 2 γουλιές και άρχισε ο δεύτερος γύρος με αργό γλείψιμο από το πουτσοκέφαλο μέχρι τα αρχίδια και πάλι πίσω
Οι ρόγες της άρχισαν να σκληραίνουν και ζήτησε να την γαμήσω πάλι.Καπότα και με καβαλάει.Πάνω κάτω για 10' λεπτά και ζητάει στα 4 .
Τη γύρισα και το θέαμα ήταν ομολογουμένως καβλωτικό.Ωραίο στήστιμο ωραίο κωλί που δε δίνει.30' λεπτά έσκιζα το μουνάκι της και αυτή τράβαγε τα σεντόνια μιλώντας ρώσικα.Δυσκολέυτηκα να χύσω και επειδή έβλεπα να κουράζεται ζήτησα να συνεχίσει με τσιμπούκι όπου μετά τα 20 λεπτά ήρθε το τέλος στα μικρά της βυζάκια.
Εδώ πρέπει να δικαιολογήσω το τίτλο που έβαλα.
Το Κίεβο είναι η πόλη από όπου μας έρχεται η αλέπου έχει να κάνει με το βλέμα της το πονηρό που σου λέει θα με γαμήσεις αλλά θέλώ και εγώ να περάσω ωραία κάτι που έδειξε να νοιώθει με το γλυφμούνιασμα ,το να έχει το πούτσο στο στόμα της και στο μουνάκι της.
Δε τα κλαίς τα λεφτά σου δε θέλει πολύ άγρια πράγματα απλά θέλει και γουστάρει το σέξ.
Καλή συνάντηση και έχω από το γραφείο 4/4 αυτές που μου άρεσαν τις γάμησα.Τώρα θέλω να δώ αν θα γίνει ρεπετισιον.Θα δείξουν οι κάβλες.
Καλή δύναμη σε όλους γαμάτε φουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 17, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.131
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, mancunian1986 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2021
15 min oral
15 min σπατουλαριστό
30 min missionary
10 min cow
30 min σκίσιμο
20 min oral
....total 110 min....
μάλιστα... 140 € για κοντά 120 min
Χμμμ;Χμμμ;
κάπου τα μπέρδεψα....
review reaction 1 hornyasfuck
18 Απριλίου, 2021
Τί μία ώρα ; Εσύ με τα δεκάλεπτα ,δεξαπενταλεπτα,εικοσαλεπτα,μισάωρο,ντουζ,ποτό και σοσιαλ μετρήσεις κανένα τρίωρο.
Β
βόρδελος
review reaction 1 hornyasfuck
18 Απριλίου, 2021
Ωραία η κριτική δν λέω αλλά να ξέρεις σε ραντεβού 1 ώρας δεν βγενουν οι χρόνοι πού περηγραφεις μαθηματικά εννοώ
review reaction 1 hornyasfuck
18 Απριλίου, 2021
Παίδες έχετε δίκιο η συνάντηση ήταν 2ωρη και το κόστος 280 δε μου τα επέλεξε σωστά όταν έγραφα την κριτική
ο δαίμονας του πληκτρολογίου
Ζητάω συγνώμη
review reaction 1 hornyasfuck
18 Απριλίου, 2021
Δε ξέρω αν πήρε το προηγούμενο μου σχόλιο
Η συνάντηση ήταν 2ωρή
review reaction 1 hornyasfuck
19 Απριλίου, 2021
Αθώος ο κατηγορούμενος Πλατύ χαμόγελοΠλατύ χαμόγελο
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6