Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 29 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αν θυμάμαι καλά η πρώτη κριτική που ανέβασα ήταν για τη Μελίνα. Τότε το σύστημα δεν επέτρεπε αφού ήμουν νέο μέλος να βάλω τη βαθμολογία που ήθελα σε αυτό το μοναδικό κορίτσι.
Από τότε οι συναντήσεις που είχα μαζί της ήταν αρκετές. Δεν θα πω τα περί εμφάνισης γιατί το κομμάτι αυτό το έχουμε καλύψει όλοι μας. Συνοπτικά μόνο θα πω ότι είναι μέσα στην τριάδα με το πιο αρμονικό σώμα που έχω συναντήσει και από θέμα προσώπου είναι, πάντα κατά τη γνώμη μου, η πιο όμορφη. Χθεσινή συνάντηση λοιπόν με την Μελίνα. Πάντα στην ώρα της, όμορφα ντυμένη χωρίς τίποτε το προκλητικό. Τα φιλιά της τα χαρίζει απλόχερα και ξέρει πως να "βασανίζει" κάποιον με τα καυτά της χείλια. Μιλάμε για απίστευτη πίπα. Βαθιά και υγρή. Περιποίηση από μέρους μου στο όμορφο μουνάκι της και μετά από το πέρασμα του προφυλακτικού ήρθε από πάνω μου. Μετά από λίγο ήρθε το τέλος χωρίς αλλαγή στάσης. Ντουζάκι, πολύ καλό μασάζ(αφού το κατέχει) και δεν άργησε να ξεκινήσει το β' ημίχρονο. Ιεραποστολικό για αρχή ώστε να βλέπω αυτές τις ματάρες της και μετά στα τέσσερα οπότε και ανέβηκε ο ρυθμός. Στο σφυροκόπημα αντέχει και με τη στάση του σώματος της δεν κλέβει ούτε μισό πόντο. Δεύτερη φορά τελείωσα στο στόμα της. Δεν μου τυχαίνει συχνά να περνάει τόσο γρήγορα και ευχάριστα η ώρα σε ραντεβού. Με την Μελίνα όμως η κάθε φορά είναι και η καλύτερη. Για την αποκατάσταση της αλήθειας, όσο αφορά την αρχική βαθμολογία και μόνο, παραθέτω αυτή την κριτική. Όσοι την ξέρετε απλά θα επιβεβαιώσετε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 15, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.261
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 vltepdr, alpula, Melinadiva και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2021
The Face of the Century
review reaction 1 hornyasfuck, an16817
17 Απριλίου, 2021
Μη μας διαολίζεις ρε μπαγάσα???
review reaction 1 hornyasfuck, an16817
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2