Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έψαχνα για κοπέλα ελληνιδα και το γραφείο μου σύστησε τη δαφνη. Συνάντηση στο χώρο μου.η κοπελα ακριβεστατη στην ωρα της φορουσε μαυρο παλτο ενα ασπρο φανελάκι και παντελόνι κολαν. Την υποδεχτηκα με φιλακι. Φρεσκαριστηκε και αρχισαμε. Σαν εμφάνιση ειναι το γκομενακι πιπινακι της διπλανής πορτας συμφοιτητρια σου κτλ που θες να το βαλεις κατω και να το σκισεις. Μελαχρινη με μαυρα ματια πολλυ χαμογελαστή και φιλικη ακούει τα θέλω σου και δεκτικη σε οτι της ζητησεις. Σωμα πολλυ καλο λαμπαδα με βυζακι ν 2 με ρογα για πολλυ γλειψιμο καγκελο. Κωλαρα πολλυ καλη σφιχτή και αρκετα μεγάλη για το σωματοτυπο της. Ξεκινησαμε με γλειψιματα γλωσσοφυλλα της χαρισα ενα τρομερο γλειφομουνι που το μωρο γούσταρε και με αφησε και δαχτυλο. Πιπα σε πολλυ καλα επιπεδα τον περνει ολον μεσα γλειφει άρχιδια και εχει παθος και ενταση στη πιπα. Πολλες στασεις αλλαξαμε ιεραποστολικο στα τεσσερα κουταλι όρθιο κτλ η κοπέλα το γουστάρει το γαμησι. Σε κάποια φαση μου λεει αν θες αγρια δεν με πειράζει και της έσφιξα το λαιμο και τη χαστούκιζα ελαφρα και αυτη φωναζε κι αλλο κι αλλο ειχα φτασει σχεδόν κοφτη. Χυσιμο στομα κτλ δεχεται αδιαμαρτυρητα τα πήρε ολα και πήγε διακριτικά στο νιπτήρα. Στο ημιχρονο συζητησαμε διαφορα και μου ειπε οτι εχει τελειωσει ζαχαροπλαστικη σε πολλυ γνωστη σχολη και ότι ειδικευεται στα σιροπιαστα. Εξου και ο τιτλος. Μαλιστα τωρα τελευταία εχει συμετασχει και σε κλιπ γνωστού τραπερ.τσιγαρακι αγκαλιες κτλ φουλ.ενα αρνητικο οτι δε μιλαει πολλυ βρωμικα πανω στο γαμησι ισως δε της βγαινει αλλα οκ και οτι δεν ήταν μακιγιαρισμενη που προσωπικά εμενα δε με ενοχλεί αλλα αλλους ισως. Τη φανελα παρολα αυτα την ιδρωνει δεν εχει υφακι ειναι δεκτικη θελει να περασει καλα ο πελατης σε ολα και γενικά είναι αυτο που θες απο ενα πιπινι 22 χρονων νομιζω... Καλα γαμησια και καλα να περνάτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 15, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.645
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, Elganador, Διαγραμμένο μέλος 179312 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού