Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 42 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Σαντρα την συναντησα με μεγαλες προσδοκιες καθως πρεπει να ειναι μια απο τις πιο ομορφες και γυμνασμενες στον χωρο

Συννενοηση με το γραφειο πανευκολη, η κοπελα στην ωρα της, κανενα παραπονο

Οταν η κοπελα μπηκε μεσα μου πηρα 5 λεπτα να αποδεχτω το ποσο μουναρος ειναι, δερμα βελουδο, προσωπο αριστουργημα, με αλλα λογια κολαζει και αγιο. Εχω δει παρα πολλες και απο το συγκεκριμενο γραφειο, απο αποψη εμφανισης σας το λεω η Σαντρα παιζει μπαλα μονη της.

Τωρα ομως θα αρχισουν τα δυσαρεστα. Η κοπελα ειναι αρκετα εξυπνη αλλα και μαγκωμενη, επειδη εγω ειχα μουσακι, αποφασισε να βγαλει τα φιλια και το 69 απο το μενου, ενω στο σαιτ γραφει ξεκαθαρα οτι τα κανει και τα 2. Σαν προφαση μου ειπε την φτηνη δικαιολογια οτι δινει φιλια μονο σε πελατες που ξερει και εχει κανει 3+ ραντεβου. Δεν εδωσα σημασια αν και αλλοι με λιγοτερη υπομονη εχουν τερματισει ραντεβου με τετοιες συμπεριφορες. Στα υπολοιπα εκανε καλη πιπα, γαμιεται καλα ΑΛΛΑ, το κανει καθαρα αγκαρια, τουλαχιστον μαζι μου. Παιχτηκαν 2 γυροι, και στο ενδιαμεσο εκανε ενα μασαζ παλι αγκαρια ενω δεν μιλαγε σχεδον καθολου. Σε καποιες φασεις ενιωθα οτι μιλαγα με τοιχο. Ειναι ομως πολυ εξυπνη και οταν μιλαει τουλαχιστον δεν λεει βλακειες .
Γενικα αν ηταν λιγο πιο ζεστη, σε συνδυασμο με την εμφανιση της θα ηταν κορυφη, δεν ξερω αν απλα εγω δεν της γεμισα το ματι και δεν μπορουσε να ανοιχτει. Εξ ου και ο τιτλος καθως αν ηταν πιο ζεστη στα ραντεβου δεν θα προλαβενε να μας τα μαζευει πιστευω. Εβαλα ισως στο αν θα την ξαναδω αλλα μαλλον θα δοσω αλλη μια ευκαιρια, αλλα αυτη τη φορα μαζι με καποια αλλη κοπελα, ετσι ωστα να εχει καποιο οικειο προσωπο μαζι της την βοηθησει να χαλαρωσει , και ταυτοχρονα εγω να γαμαω 2 μουναρες αντι για μια.

Καλη συνεχεια και καλα γαμησια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 14, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
HughHefner
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
2.857
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, kwstasxat, alpula και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2021
την έχω ινστα και τέτοια κοριτσάκια ΔΕΝ κάνουν για άντρες, είναι για παιδάκια! Αλλά ναι είναι ΠΟΛΥ οραία παρουσία
review reaction 1 Titswinger, steveman7
15 Απριλίου, 2021
Όλα αυτά που αναφέρεις ισχύουν. Έτσι!
Αν όμως έδινε περισσότερα ... δεν θα προλάβαινε να κλείνει τα μπούτια της από το πολύ γαμήσι ...
Ματάκι
15 Απριλίου, 2021
Οτι καλύτερο κυκλοφορεί σε ομορφιά κ σωμα .Αν παιξει αργότερα μόνη της στα 120 € θα είναι top. 160€ πολλά για ελληνίδα σε γραφείο .
15 Απριλίου, 2021
με την Αριάννα είναι φίλες και στην πραγματική ζωή, ΑΝ πάρεις duo πάρε αυτήν
15 Απριλίου, 2021
Αξιοπρεπέστατη και ευγενής κριτική
S
since1991
15 Απριλίου, 2021
Συγγνωμη ρε φιλε, λες απο τη μια οτι κανει αγγαρεια στο σεξ, κι απο την αλλη της βαζεις 10 ?? Λες οτι κανει αγγαρεια αλλα το κανει καλα ??
Τι οξυμωρα σχηματα ειναι αυτα ??
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 204103
15 Απριλίου, 2021
Αυτη ηταν και σε live stream του hayate-αρχηγου μαλλον την ειχε κλεισει για να του κανει ντορο μαζι με αριαννα.Οταν την ειδα με τζιν και αθλητικο μπουφαν αβαφτη να φερεται σαν 15χρονο λεω μακρια απτο πιτσιρικι και ειδικα για 160.
Ειδικα οι Ελληνιδες κανουν τρελη αγγαρεια πλεον τις αποφευγω.
15 Απριλίου, 2021
Έπρεπε να σε ενημερώσει το γραφείο ότι φιλάει και κάνει 69 μόνο αν δεν έχεις γενιά.
Φθηνές δικαιολογίες για να αποφύγει τα φιλιά. Αν σου έλεγε λόγο covid ΟΚ. Αλλά και πάλι έπρεπε να το ξέρεις από πριν
15 Απριλίου, 2021
Ιδια συμπεριφορα πρεπει να εχει με ολους, και με εμενα καπως ετσι.
Πονταρει πολλα στην εμφανιση και ταυτροχρονα κανει και ενα φιλτραρισμα.
@EvilPlasma αν θες θα μου εκανες χαρη αν μοιραζοσουν το ινστα της μαζι μου με προσωπικο μνμ. οσθαλμόλουτρο Πλατύ χαμόγελοΠλατύ χαμόγελοΠλατύ χαμόγελο
15 Απριλίου, 2021
Λοιπόν τη Σάντρα τη γνωρίζω πάρα πολύ καλά.
Είναι ευγενέστατη αποφεύγοντας όμως τα φιλιά είτε έχεις είτε δεν έχεις γένια.
Τσιμπούκι πρόστυχο και στήνεται εξαιρετικά σε όλες τις θέσεις χωρίς να κλέβει καθότι της αρέσει πολύ το sex.
Απλώς κρατάει αποστάσεις διπλωματικά.
Ίσως το πιο όμορφο κορίτσι που κυκλοφορεί και must case.
Ναι και είναι αρκετά έξυπνη όπως πολύ σωστά αναφέρει ο συναγωνιστής.
Εξαιρετική και "to the point" κριτική.
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2