Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 45 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 120543
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο όρος ωρίμανση ανήκει στους όρους με τα περισσότερα διαφορετικά νοηματικά αποτελέσματα. Από μόνος του δηλώνει διάρκειά, δύναμη, σοφία, επιτυχία, ηρεμία κτλ. Όταν δε συνοδεύεται από μια καλλίγραμμη φιγούρα τα αποτελέσματα σίγουρα είναι εκπληκτικά. Αυτό η εικόνα μου ήρθε στο μυαλό όταν κοιτάζοντας το album του πρακτορείου επέλεξα την Τζοαννα. Για μένα πάντα μια γυναίκα που έχει ζήσει και γνωρίζει τι και πως να στο δώσει αποτελεί πόλο έλξης πέρα από κάθε συζήτηση. Απόγευμα στον Πριαμο Ηλιούπολης να περιμένω την Κυρία η οποία ήρθε στην ώρα της ντυμένη με pencil φούστα, nude καλσόν και καφέ γόβες. Το θέαμα μπορώ να πω ότι ήταν αρκετά καθηλωτικο. Η τζοαννα με χαιρέτησε με ένα φιλί και ηρθε κατευθείαν στην αγκαλιά μου. Το άρωμα της διακριτικό και τα εσώρουχα της λυτά μεν αλλά αρκετά σέξι (τετοια κορμιά δεν χρειάζονται υπερπαραγωγές γιατί δεν θα ξέρεις που να κοιτάξεις στο τέλος). Έβαλε την μουσική και την βοήθησα να απαλλαγεί από τα περιττά ρούχα. Στο τέλος έμεινε μόνο με το άρωμα , τισ γόβες και τα χέρια μου να τρέχουν σε όλο της το κορμί. Πνικτα σέξι γελάκια όταν την περιποιήθηκα συνοδευόμενα από τα 2 μέτρα πόδια που μου είχαν κλειδώσει στην σπονδυλική στήλη για να συνεχίσω το έργο μου. Το στοματικό της θέλει καθοδήγηση γιατί όλα τα όργανα δεν είναι ίδια και οποίος έχει πάχος απολαμβάνει και δόντι στο deep. Κάποια στιγμή άκουσα κάποιες έξτρα κραυγές αλλά με την προτροπή (relax baby) εξαφανίστηκαν. Υπό κανονικές συνθήκες ένα τέτοιο κορμί δεν είναι εύκολο στο κρεβάτι αλλά στην περίπτωση της τζοαννα έχει την τεχνική και την εμπειρία να στήνετε και να δίνεται όταν ο παρτενέρ απαιτεί δυνατές ταχύτητες. Σε καμία ταχύτητα δεν ειπε όχι (και η αλήθεια είναι οτι μου αρέσει να το πηγαίνω αρκετά δυνατά). Δεν θα σχολιάσω το πρόσωπο καθώς τετοια σημεία απολαμβάνουν υποκειμενική κριτική όπως οι γαμπες, τα χέρια, η καμάρα των ποδιών κτλ. Τελειώνοντας το ραντεβού σκέφτηκα ότι εξαιτίας αυτής της ωριμανσης πόσα διαφορετικά αρώματα μου έδωσε σήμερα αυτό το λουλούδι, τυχερός και ευχαριστημένος το βοήθησα να ντυθεί και το αποχαιρέτησα στην πόρτα γυμνός με ενα φιλί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 12, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
OUROBOROS
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.876
Πόντοι:
7.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Διαγραμμένο μέλος 172222, alpula και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού