Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το ερώτημα εάν είχες να διαλέξεις μια από τις πέντε αισθήσεις ποια θα ήταν, ταλανίζει την ακαδημαϊκή και ιατρική κοινότητα πολλές δεκαετίες. Οι αισθήσεις δεν είναι μετρήσιμες, είναι αποτέλεσμα ηλεκτρικών εκκενώσεων που προκαλούνται από χημικές αντιδράσεις. Αυτο το ερώτημα μου ηρθε στο μυαλό όταν χτυπώντας την πόρτα του 4 στερου ξενοδοχείου αντίκρισα την ενσάρκωση ΤΗΣ χημικής αντίδρασης. Σώμα γυμνασμένο, έντονα ζυγωματικά, μάτια δανεισμένα από τις λευκές τίγρης που συναντώνται μόνο στις στέπες της σιβηριας. Όλα αυτά τυλιγμένα σε ένα chic n sexy ολόσωμο εσώρουχο με ανοίγματα στα κατάλληλα σημεία. Μου πήρε κάποια δευτερόλεπτα να μιλήσω και απλά χρησιμοποίησα το safe τι θα πιούμε? Έσπασε ο πάγος και άρχισαν τα αγγίγματα. Η αλήθεια είναι οτι η εικόνα σου δημιουργεί ανάμεικτα συναισθήματα, θες να επιτεθείς και να την κατατροπώσεις αλλά μπορει και να φοβηθείς μην χαλάσεις κάτι από πάνω της. Η ίδια δεν έχει καμία σχέση με μυγιάγγιχτο πλάσμα, έχει και απαιτεί πάθος, διάρκεια και πολύ δύναμη στο σεξ. Είναι ένα σέξι αιλουροειδές που όταν πέφτει στα γόνατα οι ματιές της (γκριζομπλε σκιστά μάτια) σε κάνουν εύκολα να χάσεις τον έλεγχο (και τελικά να τελειώσεις πολύ γρήγορα). Το σώμα της είναι ένα τεράστιο παγωτό που σε προκαλεί να το δοκιμάσεις σε όλο του το μεγαλείο. Εντύπωση μου έκαναν τα άκρα της ειδικά των ποδιών (νούμερο 38) που αγγίζει το ιδανικό, με λεπτά συμμετρικά δακτυλάκια βαμμένα κόκκινα (κουφετάκια για γλύψιμο). Το σεξ άφθονο (το απαιτεί) και σε ότι στάση βγήκε (όρθια, στα 4, μπρούμυτα, cow, reverse cow). Σε κάποια διαλείμματα που έγιναν σκεφτόμουν ότι κόντεψα να απαντήσω στην ερώτηση για την σημαντικότερη αίσθηση (θα διάλεγα τα μάτια), αλλά αμέσως με μια εκούσια κίνηση η γλώσσα μου μου θύμισε ότι χωρίς γεύση δεν υπάρχει απόλαυση. Το αιδοίο της αγριόγατας είναι εύγευστο και σε ανταμείβει με νέκταρ και σωματικούς σπασμούς. Είναι απίστευτα σέξι να φτάνει το σημείο που απολαμβάνεις το βραβείο σου έχοντας τα χέρια και πόδια της γραπωμένα στο κεφάλι και στο σώμα σου να σε πιέζουν από τους σπασμούς του οργασμού. Όπως πάντα το γραφείο είναι η εγγύηση της ευχαρίστησης και καταλύτης της συμπεριφοράς των κοριτσιών (σε μια πρόσφατη κουβέντα άκουσα τα εξής ...δεν έχει σημασία το μέρος αλλά η ψυχολογία που έχεις για να συναντήσεις τον πελάτη). Αυτό στα δικά μου αυτιά μεταφράζεται ως...ευχαριστημένος εργαζόμενος ευχαριστημένος πελάτης.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 09, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
OUROBOROS
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.873
Πόντοι:
7.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, chris1955 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού