Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 29 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την Μελίνα είμαστε παλιοί γνώριμοι , την περίοδο οπού ήταν στο στούντιο της Κασσάνδρας ήμουν αρκετά συχνός πελάτης της , στην συνέχεια όταν ξεκίνησε σαν call-girl λόγω ιδιαίτερων συνθήκων δεν ήταν δυνατόν να βρεθούμε . Ειδικά την τελευταία περίοδο πάντα κάτι τύχαινε και δεν μπορούσαμε να κανονίσουμε (ανάδρομο ότι ζώδιο υπήρχε και δεν υπήρχε ) . Σήμερα ήρθε επιτέλους η μεγάλη στιγμή . Κανονίσαμε στον χώρο μου και ήρθε με μικρή καθυστέρηση (δεν έφταιγε αυτή είχε κίνηση ) . Όσον αφορά την εμφάνιση το δε προσωπο είναι από τα πιο ομορφα πρόσωπα που υπάρχουν , μακριά ξανθά μαλλιά, υπέροχα πράσινα μάτια μέσα στην γλύκα . Παλιοτερα την ειχαν χαρακτηρίσει σαν την Μενεγακη των STUDIO , πράγμα που είναι λογικά καθώς η Μεναγάκη μοιάζει πολύ στην Μελίνα . Σωμα όπως πρέπει σφιχτο, υπέροχος κολος , και στήθος και επιδερμίδα . Αφού μπήκαμε και οι δυο για ένα ντουζακι ξεκίνησε ο αγώνας , υπέροχα γλωσσοφιλα ολο πάθος , πιπα όπως πρέπει υγρη με πάθος με μασαζ και γλώσσα στα μπαλακια , μετα ηρθε η σειρά μου γευτώ το πεντακάθαρο μοσχομυριστό μουνακι της ( είναι η μονη κοπέλα της δουλείας που το κανω καθώς γνωρίζοντας την τρέλα και εμμονή που έχει με την καθαριότητα και υγιεινή ) ξεκινήσαμε στα 4 όπως λογω της κάβλα μου που είχε χτυπήσει κοκκινο μετα από λίγο ήρθε το τέλος. Κουβεντούλα καθώς είχαμε καιρο να τα πούμε αναλύσαμε τα μελλοντικά μας σχέδια , μαζαζακι και μετα ο δεύτερος γυρος με όλα αυτά του 1ου μεγαλύτερη διάρκεια
Ολοκληρώνοντας την κριτικη για, η Μελίνα είναι ένα εκπληκτικό πλάσμα μέσα στην θετικά ενέργεια μου χάρισε όμορφες στιγμές και γενικώς κάνει ότι μπορεί (με επιτυχία ) να περάσεις καλα και εκτος όρεξη για σεξ που έχει, έχει και το μυαλό και την προσωπικότητα να μιλήσεις σαν άνθρωπος .
ΥΓ: Μελινακι τώρα που επιτέλους τα «αστρα» επέτρεψαν να βρεθούμε σύντομα θα γίνει επαναληπτική συνάντηση με καλύτερες και πιο άνετες συνθήκες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 09, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
drizzt
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
758
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, koumanidas, Roger Rabit και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2021
Φίλε η Μελίνα είναι ότι καλύτερο παίζει έξω. Έχει όλο το πακέτο. Εμφάνιση, υπηρεσίες. Αξίζει κάθε ευρώ
review reaction 1 review reaction 2 koskam, Melinadiva
10 Απριλίου, 2021
Καλησπέρα φιλε.μπορεις να με ενημερώσεις πως την βρισκω γτ δεν την βλεπω σε καποιο γραφειο.σ ευχαριστώ
review reaction 1 Melinadiva
10 Απριλίου, 2021
Τα λόγια περιττά... ?❤
review reaction 2 ant-ant, drizzt
10 Απριλίου, 2021
οντως τα λόγια ειναι περιτα και δεν φτάνουν να περιγράψουν εναν ανθρωπο σαν την Μελίνα . . .
review reaction 2 review reaction 1 Melinadiva, koskam
10 Απριλίου, 2021
@Jojoktm μπες στο profil της κοπέλας
https://www.bourdela.com/forum/members/melinadiva.188457/
ή στο νήμα της
https://www.bourdela.com/forum/threads/melina.296938/
και θα βρεις άκρη εύκολα.
review reaction 1 Melinadiva
11 Απριλίου, 2021
ναι φιλε... απιστευτη ΓΥΝΑΙΚΑ , καταπληκτικος ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!! σε αυτο που κανει, σε συνδιασμο με την εξωτερικη εμφανιση της , με αριστα το 10.... ειναι για 20!!! στον χαρακτηρα της;;; οτι και να πεις, θα ειναι ελαχιστο.
review reaction 1 ilivatos
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6